MyTop   |   Рейтинг  & Сервис интернет-статистики
Доставка квітів в Київ
0
Бажання

BuketLand - Магазин і Доставка Квітів

Магазин квітів BuketLand вітає Вас! Тут Ви дізнаєтеся детальну інформацію про історію компанії, специфікою роботи служби доставки і наші переваги.

Хто ми?

Магазин квітів BuketLand здійснює доставку квітів і подарунків по Україні. Ми надаємо широкий асортимент продукції. У нас Ви завжди зможете знайти троянди вітчизняного виробництва різних сортів, а також такі імпортні квіти, як: хризантеми, тюльпани, гербери, півонії, гортензії, іриси та альстромерії.

Щодня в нашому інтернет-магазині проходять акції на найпопулярніші букети, які приємно здивують Вас своїми цінами і порадують не тільки одержувача, але і замовника.

Поставка квітів на наші склади здійснюється щодня, що забезпечує свіжість і якість доставлених букетів і композицій. Доставка квітів BuketLand - завжди швидко, якісно, ​​надійно.

Наша історія

Історія служби доставки квітів BuketLand бере початок в 2013 році. Саме тоді було прийнято рішення відкрити квітковий магазин, який допоможе порадувати рідних і близьких навіть на відстані. Висока конкуренція і пошук надійних постачальників довгий час не давали нам можливість досягти очікуваного результату.

В кінці 2014 року ми розпочинаємо виконувати доставку квітів на власних брендованих автомобілях, збільшуємо штат персоналу і підписуємо договори на співпрацю з різними компаніями.

У 2017 році ми проводимо ребрендинг, після чого переходимо на нову систему доставки квітів - доставка безпосередньо зі складу при теплиці. Таким чином основним нашим перевагою над конкурентами стала саме свіжість букетів, що дало можливість розширити клієнтську базу і перейти на новий рівень розвитку інтернет-магазину.

До кінця 2018 роки ми виконали більше 10 000 замовлень.

За 2017-2019 роки ми розширилися і з'явилася можливість доставки квітів не тільки по Києву та Київській області а і фактично по всій Україні.

На сьогоднішній день, в 2020 році доставляємо квіти, букети та подарунки в абсолютно все обласнтние центри по Україні, найбільші з яких: Дніпро, Харків, Запоріжжя, Херсон, Полтава, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінниця, Рівне, Житомир , і інші, а так само в величезна кількість не обласних міст. Шукайте своє місто в списку у верхній частині сторінки, а якщо раптом не знайшли - зверніться до менеджера і швидше за все ми зможемо знайти вихід і доставити квіти до вашого міста!

Чому доставку квітів замовляють у нас?

  1. Ми виконуємо доставку тільки свіжозрізаних квітів. Наші букети відрізняються високою якістю і при правильному догляді радують одержувача більше тижня.
  2. Можливість індивідуального оформлення букета (папір, органза, сітка або будь-який інший матеріал).
  3. Завдяки широкому асортименту Ви можете вибрати букет з Ваших улюблених квітів. У разі його відсутності на сайті ми виконаємо для Вас індивідуальне замовлення.
  4. Цілодобова доставка квітів.
  5. Доставка по Києву безкоштовна, в подарунок до кожного букету йде фірмова листівка і фотозвіт.
  6. Оплата букета можлива карткою будь-якого банку світу, незалежно від свого місця розташування.

Букет красивих квітів актуальний скрізь і завжди. Тому магазин квітів BuketLand прямо зараз готовий здійснити доставку букета, якщо Вам захотілося порадувати чимось незвичайним і незабутнім дорогого Вам людини.