Доставка квітів в Київ
0
Бажання
Фільтр товарів
Price (грн):
Вид квітів:
Кому:
Привід:
Розмір:
Колір:
63
53
50
51
52
54
49
62
55
58

Авторські букети в м Київ

SaleБукет квітів «Маргарет» фотоБукет квітів «Маргарет» фото

859 грн 1024 грн

SaleБукет квітів «Фактура» фотоБукет квітів «Фактура» фото

1101 грн 1236 грн

SaleБукет квітів «Грація» фотоБукет квітів «Грація» фото

1062 грн 1197 грн

SaleБукет квітів «Таємниця» фотоБукет квітів «Таємниця» фото

883 грн 1018 грн

SaleБукет квітів «Радість» фотоБукет квітів «Радість» фото

1653 грн 1788 грн

SaleБукет квітів «Романтика» фотоБукет квітів «Романтика» фото

558 грн 708 грн

SaleБукет квітів «Сан-Ремо» фотоБукет квітів «Сан-Ремо» фото

589 грн 739 грн

SaleБукет квітів «Дует» фотоБукет квітів «Дует» фото

580 грн 730 грн

SaleБукет квітів «Шервуд» фотоБукет квітів «Шервуд» фото

1070 грн 1220 грн

Букет квітів «Танго» фотоБукет квітів «Танго» фото

3068 грн

Авторські букети

Оригінальний букет може стати найвдалішим і найбільш незабутнім подарунком, який принесе масу позитивних емоцій. Якщо хочеться знайти щось дійсно оригінальне, незвичайне, повністю відповідне смаку одержувача, то купити авторський букет в Києві - відмінне рішення такого непростого завдання.

Що це таке

Такий тип букетів характеризується унікальністю і неповторністю, оскільки складаються композиції індивідуально. Флорист часто враховує наявні побажання покупця або ж керується власним смаком і останніми модними тенденціями. Тому знайти точно таке ж поєднання практично неможливо, що дуже важливо для будь-якого подарунка.

Авторські букети в Києві можна придбати як в екзотичному, так і в більш класичному виконанні. Величезний вибір кольорів, які можуть бути використані - одна з переваг. Це і рідкісні екземпляри екзотичних рослин, і різноманітні польові види, навіть трави. Доповнення у вигляді пухнастого бавовни, великих зелених листя роблять такий букет незвичайним.

Зовсім не обов'язково мати великий бюджет, щоб зробити такий приємний сюрприз: дизайнерські букети Київ пропонує і за дуже вигідними цінами. Тим більше, композиція не обов'язково повинна бути занадто великою. Мініатюрний букетик, виконаний з яскравих кольорів, буде виглядати нітрохи не менш привабливо.

Варіанти виконання

Знаючи, що таке авторський букет, кожен може підібрати унікальну композицію відповідно до власних численним вимогам. Варіантів оформлення дуже багато, і серед них найбільш затребуваними є:

  • традиційна куляста форма;
  • оригінальна коробка;
  • незвичайна корзина.

Букети в капелюшних коробках вже кілька років перебувають на піку флористичної моди. Квіти не дуже великого розміру з короткими стеблами будуть довго радувати своєю свіжістю, а сама коробка дуже зручна і в плані транспортування і з точки зору зберігання.

Кошик - кращий вибір для великого і розкішного авторського букета. В такому оформленні особливо виграшно виглядають екзотичні квіти невеликого розміру. Варто звернути увагу і на високі авторські букети, в яких центром композиції стають квіти з довгими стеблами. Це можуть бути ніжні орхідеї, аристократичні кали, навіть амариліси, які багато знають як одне з найкрасивіших квітучих кімнатних рослин.

Купівля авторського букета - це завжди відмінна можливість здивувати близьку і кохану людину, подарувавши йому найулюбленіші квіти в абсолютно новому і незвичайному поєднанні.

Популярна послуга: доставка квітів київ