MyTop   |   Рейтинг  & Сервис интернет-статистики
Доставка квітів в Київ
0
Бажання
Фільтр товарів
Сортувати за:За новизноюЗа ціною

Коробки з квітами і солодощами Київ

SaleСвяткова коробочка "Ельза" фотоСвяткова коробочка "Ельза" фото

1125 грн 1375 грн

Відгуки наших покупців
4,9
498
5464x
422x
38x
22x
12x
Відгуки про доставку квітів в Київ (498)
4.9/5
Коробки з квітами і солодощами

У будь-який час року кращий спосіб виразити людині симпатію, привітати з урочистою подією або надати особливий знак уваги - обдарувати його букетом квітів. З розвитком такого дизайнерського напрямку, як флористика, з'явилася можливість дарувати не просто букети, а оригінальні і навіть унікальні квіткові композиції. А за допомогою інтернету організувати доставку букета або композиції стало зовсім легко. Тепер можна дуже просто замовити в Києві квіти в коробці або букеті, і незабаром ваш найдорожча людина зможе насолоджуватися чудовим сюрпризом, зробленим від щирого серця. І неважливо, в якому кінці міста або світла ви перебуваєте, тому ваш знак уваги буде завжди вчасно доставлений адресату.

Традиція родом з Франції

Ох, вже ці французи, вічно вони щось придумають, і завжди вдало! Пам'ятаєте, які розкішні капелюшки за французькою модою носили жінки вісімнадцятого і дев'ятнадцятого століть? Це була головна родзинка жіночого гардеробу протягом століть. В ті часи купити коробку з квітами в Києві було набагато складніше, ніж з французької капелюшком, прикрашеної штучними трояндами і різнокольоровими стрічками. Щоб такий шедевр не пом'ялися, його акуратно упаковували в простору ємність з фанери або картону.

Флористика теж зародилася у Франції, і дуже скоро майстра оформлення квіткових букетів звернули увагу на капелюшні коробки. Виявилося, що букет, упакований в таку ємність, виглядав не менше вишукано і вже точно оригінально. Так з'явилася традиція приносити квіткові букети в капелюшних коробках. А тепер можна і в Києві замовляти квіти в коробці, оформлені майстрами флористики.

Сучасні флористи вдосконалили цей метод і стали використовувати спеціальні коробки різних розмірів - круглі, квадратні або у формі серця, в яких дуже зручно поміщати квіткові композиції, та ще й з гарантією того, що вся ця краса не помнеться і буде доставлена ​​в ідеальному стані. А щоб купити коробку з квітами в Києві навіть немає необхідності відправлятися на пошуки бутика, бо зробити це можна легко і просто в спеціалізованому інтернет-магазині.

Квіти в коробці - вишуканий і душевний подарунок

Флористи, які вибрали капелюшну коробку для оформлення своїх композицій, здогадалися, що справа не тільки в тому, що такий букет виглядає просто розкішно. Найважливіший момент в даруванні - це сюрприз. А коробка - це інтрига, тому що спочатку адже незрозуміло, що саме в ній знаходиться. Дихання перехоплює, серце б'ється прискорено, і ось настає той самий мить, коли таємниця буде розкрита. Кришка відкривається, а там - ніжні, такі різні і свіжі запашні суцвіття, що випромінюють ауру серцевого привіту і добрих побажань від свого відправника. Але ж в таку коробку можна крім квітів додати все що завгодно. Тому квіти в коробці з солодощами в Києві - найпопулярніший замовлення.

Ті ж самі французи, які славляться не тільки модними винаходами, а й смачною випічкою, вирішили, що з букетом чудово поєднуватимуться солодощі. Чудові французькі тістечка макаруни - це ніжний десерт, смак якого може ідеально передавати таємні почуття. Не дарма саме така смакота прийнято дарувати своїм коханим. А тепер і в Києві квіти в коробці з макарунами можуть стати вишуканим презентом для коханої жінки. І якщо вона до сих пір сумнівалася у своїх відповідних почуттях, то після такого подарунка її серце неодмінно розкриється подібно квітковому бутона.

Не чекайте приводу, щоб зробити сюрприз

Всі знають, що жінки люблять отримувати в подарунок квіти. Але чому для цього потрібно чекати якогось свята? Надати гарний знак уваги можна будь-якій жінці, і не обов'язково по якомусь приводу. Люди часто втрачають шанс зробити приємне своїм близьким без будь-якої причини. А саме ці моменти - найцінніші в нашому житті. Замовте в Києві квіти в коробці з макарунами і подаруйте вишуканий презент своїй дружині, коханій, мамі або сестрі просто так, і ви неймовірно здивуєтеся, наскільки подібний знак уваги може вплинути на ваші взаємні відносини.

Невеликий і корисний секрет: якщо ви в сварці з дорогою людиною, і не знаєте, як помиритися, просто зробіть йому приємний сюрприз. Тим більше що замовити доставку квітів в коробці з солодощами в Києві так просто! А саме чудове, що дарувальник одержить не менше позитивних емоцій, ніж обдарований. Тому що саме так працює Закон Подарунків, які робляться від щирого серця.