MyTop   |   Рейтинг  & Сервис интернет-статистики
Доставка квітів в Київ
0
Бажання
Фільтр товарів
Сортувати за:За новизноюЗа ціною
Відгуки наших покупців
4,9
498
5464x
422x
38x
22x
12x
Відгуки про доставку квітів в Київ (498)
4.9/5
Еустома

Як тільки не називають цей милий квітка - техаський дзвіночок, ірландська троянда, японська троянда, лізіантус, еустома! Дійсно, еустома буває схожа в різні фази цвітіння і на дзвіночок, і на троянду, і навіть на мак.

Моменти розвитку

З часу виявлення на Американських континентах ірландська троянда знайшла популярність у квітникарів різних країн. Але, як це часто буває після сплесків загальної любові, потім була смуга забуття. І, на жаль, лізіантус вже вважається в природі зникаючим видом, через що навіть був занесений в Червону Книгу. На сьогоднішній день еустома знову на піку популярності. І культивується і як кімнатна рослина, і як квітка для зрізання. За цей час колірна гамма еустоми значно розширилася. І тепер разом з споконвічним синім вирощують штучно виведені селекціонерами Великобританії, США і Японії сорти еустом білого, жовтого, червоного кольорів зі всілякими варіаціями відтінків і візерунків. Всі види об'єднані під однією назвою - еустома великоквіткова.

Як виглядає еустома

Ті сорти еустоми, які вирощуються для зрізу, є досить рослі рослини з міцними стеблами, висотою до метра, гіллястими і граціозними. На одному стеблі з елегантними листям класичної форми і щільними, ніби вони воскові, розквітає цілий букет з 20-30 суцвіть, що розпускаються по черзі в період цвітіння. Бутони еустоми, поки ще не розкрилися повністю, дуже нагадують троянду - пелюстки з гладкими або злегка різьбленими краями, рожевого, білого, пурпурного, жовтого, бузкового відтінків, одноколірні або з яскравою контрастною облямівкою. Розкрита ж повністю бутон більше схожий на японську троянду або на мак - пелюстки розкладаються в сторони, відкриваючи серцевину. У будь-якій фазі цвітіння еустома вишукана і елегантна, і не може не викликати захоплення.

Еустома в букетах

Витонченість, різноманітна палітра і здатність квітки зберігати красу тривалий час дають можливість складати композиції різної форми - круглі, каскадні, витягнуті, в коробках, кошиках і портбукетницях. При формуванні деяких букетів з еустоми в Києві залишають тільки розкриті або напіврозкриті бутони, інші видаляють, щоб створити певну форму. Букети з еустом в Києві виглядають пишно і представницький, в той же час свіжо і витончено. Ви з упевненістю можете піднести такий букет на будь-яку подію будь-якій людині. Для того щоб купити букет еустом в Києві, зробіть замовлення в сервісі BuketLand, і наш кур'єр прибуде точно в строк. Варто відзначити, що ціна еустоми в Києві від BuketLand невисока, що дозволить кожному чоловікові замовити букет і порадувати кохану дівчину.

Дружелюбність і практично без запаху дозволяють поєднувати в букетах еустоми з різними кольорами. Будь-композиції лізіантус додасть якусь легкість, ніжність і легкість. Прекрасними будуть букети еустоми з трояндами, альстормеріямі, ліліями, фрезіями, орхідеями і каллами, гербери, хризантеми, тюльпанами, гвоздиками і ірисами. Амариліс і антуріум додадуть букету з «дзвіночка прерій» екзотики, гіпсофіла і трахеліум - ніжності, альстіба і листя папоротніка- простору.

Дуже часто еустоми використовуються для весільних церемоній - в букеті нареченої і бутоньєрці нареченого, в оформленні залів і арок.

Догляд за букетом з еустом

Для того щоб чарівний букет еустоми зберігся заявлені 2-3 тижні, необхідно перед тим, як поставити його в вазу підрізати трохи стебла і видалити нижні листочки. Бажано додати підгодівлю в воду. Вчасно звільняйте букет від зів'ялих бутонів. Не ставте вазу з квітами під яскраві промені сонця. І не забувайте щодня міняти воду.