Доставка квітів в Київ
0
Бажання
Фільтр товарів
Price (грн):
Вид квітів:
Кому:
Привід:
Розмір:
Колір:
63
51
52
54
62
55
58

Букети з еустом з доставкою в Київ

SaleБукет квітів «Струни душі» фотоБукет квітів «Струни душі» фото

857 грн 1057 грн

19 фіолетових еустом фото19 фіолетових еустом фото

1212 грн

51 еустома мікс фото51 еустома мікс фото

2378 грн

29 еустом мікс фото29 еустом мікс фото

1637 грн

9 еустом мікс фото9 еустом мікс фото

722 грн

Еустома

Як тільки не називають цей милий квітка - техаський дзвіночок, ірландська троянда, японська троянда, лізіантус, еустома! Дійсно, еустома буває схожа в різні фази цвітіння і на дзвіночок, і на троянду, і навіть на мак.

Моменти розвитку

З часу виявлення на Американських континентах ірландська троянда знайшла популярність у квітникарів різних країн. Але, як це часто буває після сплесків загальної любові, потім була смуга забуття. І, на жаль, лізіантус вже вважається в природі зникаючим видом, через що навіть був занесений в Червону Книгу. На сьогоднішній день еустома знову на піку популярності. І культивується і як кімнатна рослина, і як квітка для зрізання. За цей час колірна гамма еустоми значно розширилася. І тепер разом з споконвічним синім вирощують штучно виведені селекціонерами Великобританії, США і Японії сорти еустом білого, жовтого, червоного кольорів зі всілякими варіаціями відтінків і візерунків. Всі види об'єднані під однією назвою - еустома великоквіткова.

Як виглядає еустома

Ті сорти еустоми, які вирощуються для зрізу, є досить рослі рослини з міцними стеблами, висотою до метра, гіллястими і граціозними. На одному стеблі з елегантними листям класичної форми і щільними, ніби вони воскові, розквітає цілий букет з 20-30 суцвіть, що розпускаються по черзі в період цвітіння. Бутони еустоми, поки ще не розкрилися повністю, дуже нагадують троянду - пелюстки з гладкими або злегка різьбленими краями, рожевого, білого, пурпурного, жовтого, бузкового відтінків, одноколірні або з яскравою контрастною облямівкою. Розкрита ж повністю бутон більше схожий на японську троянду або на мак - пелюстки розкладаються в сторони, відкриваючи серцевину. У будь-якій фазі цвітіння еустома вишукана і елегантна, і не може не викликати захоплення.

Еустома в букетах

Витонченість, різноманітна палітра і здатність квітки зберігати красу тривалий час дають можливість складати композиції різної форми - круглі, каскадні, витягнуті, в коробках, кошиках і портбукетницях. При формуванні деяких букетів з еустоми в Києві залишають тільки розкриті або напіврозкриті бутони, інші видаляють, щоб створити певну форму. Букети з еустом в Києві виглядають пишно і представницький, в той же час свіжо і витончено. Ви з упевненістю можете піднести такий букет на будь-яку подію будь-якій людині. Для того щоб купити букет еустом в Києві, зробіть замовлення в сервісі BuketLand, і наш кур'єр прибуде точно в строк. Варто відзначити, що ціна еустоми в Києві від BuketLand невисока, що дозволить кожному чоловікові замовити букет і порадувати кохану дівчину.

Дружелюбність і практично без запаху дозволяють поєднувати в букетах еустоми з різними кольорами. Будь-композиції лізіантус додасть якусь легкість, ніжність і легкість. Прекрасними будуть букети еустоми з трояндами, альстормеріямі, ліліями, фрезіями, орхідеями і каллами, гербери, хризантеми, тюльпанами, гвоздиками і ірисами. Амариліс і антуріум додадуть букету з «дзвіночка прерій» екзотики, гіпсофіла і трахеліум - ніжності, альстіба і листя папоротніка- простору.

Дуже часто еустоми використовуються для весільних церемоній - в букеті нареченої і бутоньєрці нареченого, в оформленні залів і арок.

Догляд за букетом з еустом

Для того щоб чарівний букет еустоми зберігся заявлені 2-3 тижні, необхідно перед тим, як поставити його в вазу підрізати трохи стебла і видалити нижні листочки. Бажано додати підгодівлю в воду. Вчасно звільняйте букет від зів'ялих бутонів. Не ставте вазу з квітами під яскраві промені сонця. І не забувайте щодня міняти воду.

Популярна послуга: доставка квітів київ