MyTop   |   Рейтинг  & Сервис интернет-статистики
Доставка квітів в Київ
0
Бажання
Фільтр товарів
Сортувати за:За новизноюЗа ціною

Букети з хризантем з Доставкою в Київ

35 біла хризантема фото35 біла хризантема фото

1465 грн

35 хризантем мікс 2 фото35 хризантем мікс 2 фото

1555 грн

35 хризантем мікс фото35 хризантем мікс фото

1485 грн

29 хризантем мікс 4 фото29 хризантем мікс 4 фото

1343 грн

29 хризантем мікс 3 фото29 хризантем мікс 3 фото

1333 грн

29 хризантем мікс 2 фото29 хризантем мікс 2 фото

1348 грн

29 хризантем мікс фото29 хризантем мікс фото

1333 грн

25 білих хризантем фото25 білих хризантем фото

1175 грн

25 хризантем мікс 2 фото25 хризантем мікс 2 фото

1225 грн

25 рожевих хризантем фото25 рожевих хризантем фото

1180 грн

25 хризантем мікс фото25 хризантем мікс фото

1245 грн

15 білих хризантем  фото15 білих хризантем  фото

850 грн

15 хризантем мікс 2 фото15 хризантем мікс 2 фото

845 грн

Відгуки наших покупців
4,9
498
5464x
422x
38x
22x
12x
Відгуки про доставку квітів в Київ (498)
4.9/5
Хризантема

Доставка Хризантем по Києву від Компанії Buketland

Даруйте рідним і близьким щастя з прекрасними букетами з хризантем! У нашому магазині Ви можете не тільки купити хризантеми в Києві, а й замовити адресну доставку хризантем на будинок. Свіжість і охайність хризантем гарантовано!

Хризантема - Квітка-Сонечко

До сих пір точно не відомо, яка країна є батьківщиною цих яскравих як сонечко і ніжних квітів - Японія або Китай. В Японії хризантеми вважаються символом Сонця, щастя і довгого життя. Протягом довгого часу бутонами хризантем прикрашали емблеми імператорів, а на сьогоднішній день вона є офіційно прийнятим гербом країни Висхідного Сонця. У Китаї хризантема висловлює почуття вірності, честь, велич і високе положення в суспільстві. Раніше одяг із зображенням хризантем дозволялося носити лише членам імператорської родини.

На сьогоднішній день варто відзначити, що хризантеми займають почесне друге місце серед популярних і найбільш купованих квітів. Вони здатні підкорити серце дівчини завдяки своїй простоті, широкому вибору колірної гами і дивовижному вмінню гармонійно поєднуватися з іншими квітами, що дозволяє флористів створювати прекрасні композиції і весільні букети. І не тільки все це. Хризантеми стали просто незамінними при створенні чудових іграшок з квітів. Цей розвивається і набирає все більшої популярності серед покупців вид флористичної композиції не обходиться без стійких і міцних бутонів. Уявіть тільки, скільки щастя і радості зможуть принести такі химерні подарунки Вашим близьким людям!

Варто відзначити високу витривалість цих квітів. При правильному і ретельному догляді хризантеми здатні зберегти свій свіжий первісний вигляд протягом двох, а іноді навіть трьох тижнів! Для досягнення такого ефекту необхідно лише тримати букет хризантем в прохолодному місці, щодня міняти воду і підрізати кінці стебел.

Значення Квітки Хризантема?

Щодо значення хризантем, їх символізму на мові квітів, варто сказати, що в різних куточках земної кулі його трактують по-різному. Європейська частина любителів цих прекрасних квітів, а саме італійці, вважають хризантему символом любові і безсмертя. Німці ж говорять про те, що хризантема висловлює почуття шляхетності і відображає чистоту помислів. Що стосується значення певного забарвлення цих квітів, то тут теж є помітні і суттєві відмінності. Так, червоні хризантеми виражають дружні почуття; рожеві ніби шепочуть про щирість Ваших почуттів і серйозності намірів; білі хризантеми символізують щирість і чистоту Ваших помислів, а жовті здатні красиво подякувати і висловити почуття поваги.

Кому Зазвичай Дарують Хризантеми?

Хризантеми доречні на будь-якому святі. Дівчатам і жінкам рекомендуємо вибирати світлі і ніжні тони, які будуть підкреслювати чарівність власниці букета, а хризантеми насичених відтінків варто дарувати жінкам у віці. Чоловікам так само можна сміливо вибирати букети з хризантем, наприклад, в жовтих відтінках. При цьому пам'ятайте, що чоловічий букет повинен бути більш стриманим і мати мінімальну кількість додаткового декору.

Хризантеми стануть незамінним подарунком на сімейному святі. Для близьких людей це ідеальний вибір кольорів, тому що вони символізують довголіття і побажання доброго здоров'я.

Класичні кольори цих прекрасних хризантем стануть хорошим вибором при піднесенні букета своїм діловим партнерам. Підібравши ніжні відтінки, як більш стриманий варіант, або навпаки, яскравий і насичений, Ви точно не потрапите в халепу.

Букети з Хризантем

Взагалі відомо для всіх, що букет став доречним і навіть необхідним подарунком на будь-якому урочистому заході. Різноманітність форм і колірної забарвлення хризантем дає можливість створювати неймовірні за своєю красою композиції. Вони прекрасно поєднуються не тільки з іншими квітами, а й з різною декоративною зеленню, що тільки підкреслює їх красу. Що ж стосується цінової політики, то варто відзначити, що хризантеми обійдуться Вам значно дешевше, ніж інші квіти. При цьому букет не буде виглядати гірше, а при правильному виборі кількості і забарвлення - іноді навіть в кілька разів привабливішою. Замовляйте хризантеми в Києві у нас: для цього введіть в пошуку купити хризантеми Київ і чекайте поки кур'єр привезе Вам обрану композицію за потрібною адресою.