Доставка квітів в Київ
0
Бажання
Фільтр товарів
Price (грн):
Вид квітів:
Кому:
Привід:
Розмір:
Колір:
63
53
51
52
54
49
62
55
58
Хризантема

Доставка хризантем по Києву від компанії Buketland

Даруйте рідним і близьким щастя з прекрасними букетами з хризантем! У нашому магазині Ви можете не тільки купити хризантеми в Києві, а й замовити адресну доставку хризантем на будинок. Свіжість і охайність хризантем гарантовано!

Хризантема - квітка-сонечко

До сих пір точно не відомо, яка країна є батьківщиною цих яскравих як сонечко і ніжних квітів - Японія або Китай. В Японії хризантеми вважаються символом Сонця, щастя і довгого життя. Протягом довгого часу бутонами хризантем прикрашали емблеми імператорів, а на сьогоднішній день вона є офіційно прийнятим гербом країни Висхідного Сонця. У Китаї хризантема висловлює почуття вірності, честь, велич і високе положення в суспільстві. Раніше одяг із зображенням хризантем дозволялося носити лише членам імператорської родини.

На сьогоднішній день варто відзначити, що хризантеми займають почесне друге місце серед популярних і найбільш купованих квітів. Вони здатні підкорити серце дівчини завдяки своїй простоті, широкому вибору колірної гами і дивовижному вмінню гармонійно поєднуватися з іншими квітами, що дозволяє флористів створювати прекрасні композиції і весільні букети. І не тільки все це. Хризантеми стали просто незамінними при створенні чудових іграшок з квітів. Цей розвивається і набирає все більшої популярності серед покупців вид флористичної композиції не обходиться без стійких і міцних бутонів. Уявіть тільки, скільки щастя і радості зможуть принести такі химерні подарунки Вашим близьким людям!

Варто відзначити високу витривалість цих квітів. При правильному і ретельному догляді хризантеми здатні зберегти свій свіжий первісний вигляд протягом двох, а іноді навіть трьох тижнів! Для досягнення такого ефекту необхідно лише тримати букет хризантем в прохолодному місці, щодня міняти воду і підрізати кінці стебел.

Що означають хризантеми?

Щодо значення хризантем, їх символізму на мові квітів, варто сказати, що в різних куточках земної кулі його трактують по-різному. Європейська частина любителів цих прекрасних квітів, а саме італійці, вважають хризантему символом любові і безсмертя. Німці ж говорять про те, що хризантема висловлює почуття шляхетності і відображає чистоту помислів. Що стосується значення певного забарвлення цих квітів, то тут теж є помітні і суттєві відмінності. Так, червоні хризантеми виражають дружні почуття; рожеві ніби шепочуть про щирість Ваших почуттів і серйозності намірів; білі хризантеми символізують щирість і чистоту Ваших помислів, а жовті здатні красиво подякувати і висловити почуття поваги.

Кому найкраще дарувати хризантеми?

Хризантеми доречні на будь-якому святі. Дівчатам і жінкам рекомендуємо вибирати світлі і ніжні тони, які будуть підкреслювати чарівність власниці букета, а хризантеми насичених відтінків варто дарувати жінкам у віці. Чоловікам так само можна сміливо вибирати букети з хризантем, наприклад, в жовтих відтінках. При цьому пам'ятайте, що чоловічий букет повинен бути більш стриманим і мати мінімальну кількість додаткового декору.

Хризантеми стануть незамінним подарунком на сімейному святі. Для близьких людей це ідеальний вибір кольорів, тому що вони символізують довголіття і побажання доброго здоров'я.

Класичні кольори цих прекрасних хризантем стануть хорошим вибором при піднесенні букета своїм діловим партнерам. Підібравши ніжні відтінки, як більш стриманий варіант, або навпаки, яскравий і насичений, Ви точно не потрапите в халепу.

Букети з хризантем

Взагалі відомо для всіх, що букет став доречним і навіть необхідним подарунком на будь-якому урочистому заході. Різноманітність форм і колірної забарвлення хризантем дає можливість створювати неймовірні за своєю красою композиції. Вони прекрасно поєднуються не тільки з іншими квітами, а й з різною декоративною зеленню, що тільки підкреслює їх красу. Що ж стосується цінової політики, то варто відзначити, що хризантеми обійдуться Вам значно дешевше, ніж інші квіти. При цьому букет не буде виглядати гірше, а при правильному виборі кількості і забарвлення - іноді навіть в кілька разів привабливішою. Замовляйте хризантеми в Києві у нас: для цього введіть в пошуку купити хризантеми Київ і чекайте поки кур'єр привезе Вам обрану композицію за потрібною адресою.

Популярна послуга: доставка квітів київ