MyTop   |   Рейтинг  & Сервис интернет-статистики
Доставка квітів в Київ
0
Бажання
Фільтр товарів
Сортувати за:За новизноюЗа ціною

Букети з ірисами - Доставка в Місто Київ

Ірис в асортименті фотоІрис в асортименті фото

30 грн

101 білий ірис фото101 білий ірис фото

2440 грн

51 ірис мікс фото51 ірис мікс фото

1540 грн

49 білих ірисів фото49 білих ірисів фото

1535 грн

Букет квітів «Dior» фотоБукет квітів «Dior» фото

895 грн

Відгуки наших покупців
4,9
497
5463x
422x
38x
22x
12x
Відгуки про доставку квітів в Київ (497)
4.9/5
Ірис

Іриси з Доставкою по Києву від Buketland

Надаємо Вам унікальну можливість придбати іриси в Києві за роздрібними та оптовими цінами. В наявності іриси трьох відтінків: сині, фіолетові, білі. Ми щодня можемо заощадити ваш дорогоцінний час і виконати доставку ірисів по Києву на будинок.

Іриси - Символи Радості, Мудрості і Сили

Квіти, які зустрічаються в будь-якому куточку нашої планети, з найдавніших часів вважаються народними улюбленцями в побуті і народній медицині. З їх допомогою, а точніше з коренів цих загадкових квітів готували ароматний напій, за смаком нагадує каву. З коренів іншого виду - ірису флорентійського - люди навчилися отримувати запашне масло, схоже по запаху з фіалкою. Крім того, екстракт ірисів по сьогоднішній день часто використовують в косметології, тому що він здатний викликати антистресову і антивікове вплив на шкіру людини.

Легенда про Іриси

У народі іриси отримали ласкаве назву півники. Так само зустрічається назва смугастики і дзвіночки. Все це свідчить про величезну вдячність серед простого народу цих чарівних квітів. Традиційна назва «ірис» квітам дав Гіппократ, що в перекладі з грецького означає «веселка». Існує красива легенда про те, що богиня Іраїда спускалася з Олімпу на землю по веселці, щоб в черговий раз передати людям послання від богів. Так і з'явилися ці прекрасні квіти з не менш прекрасною назвою.

Що Означають Іриси?

З давніх-давен іриси вважалися оберегами воїнів. При цьому такий символізм квіти отримали не тільки у слов'янських народів, а й у японців. Саме в країні Висхідного Сонця слово «ірис» позначається тим же ієрогліфом, що і словосполучення «військовий дух». Крім того, дивним і зовсім не випадковим є той факт, що пелюстки ірисів нагадують за формою обриси меча. Коли воїни вирушали на війну, іриси завжди супроводжували їх, тому що вважалися своєрідними оберегами і захисниками.

Єгиптяни вважали іриси символом красномовства і дарували їх талановитим ораторам.

Забарвлення ірисів так само має своє певне значення на мові квітів. Так, білі іриси стали символом чистоти, ніжності і невинності. Існує навіть повір'я, що якщо в букет нареченої додати навіть одна квітка ірису такого забарвлення, можна захистити молоду сім'ю від сварок і неприємностей. Найпоширеніша забарвлення ірисів - фіолетова - символізує загадковість, таємницю, знання і силу. Всі відтінки рожевих і вишневих ірисів говорять про молодість, свіжість і флірті. Жовті іриси висловлюють багатство, мудрість і достаток.

Цікаво, що в природі не існує червоних ірисів. І як би не старалися сучасні селекціонери, домогтися насиченого червоного відтінку не вдалося до цих пір нікому. Це пояснюється тим, що у ірисів відсутній ген, що несе в собі червоний колір. Але хто знає, можливо, незабаром сучасні технології дадуть можливість світу побачити такий собі «аленький ірис», як це було свого часу з синіми трояндами.

Букет з Ірисів

Флористи високо цінують іриси за їх дивовижну можливість гармонійно поєднуватися з іншими квітами. Якщо Ви вибираєте букет для жінки, іриси в ньому виглядають надзвичайно ніжними і крихкими. Якщо ж букет призначений для чоловіка, то квітка набуває силу, міць і особливу енергетику впевненості і благородства. Перевагою ірисів так само є те, що вони прекрасні як в монотонних букетах, так і в збірних.

Вибираючи на подарунок букет з ірисів, пам'ятайте, що він буде висловлювати одержувачу довголіття, міцне здоров'я і процвітання. Саме тому іриси так люблять і шанують в народі. Ці тендітні квіти вміло поєднують в собі ніжність і силу, загадковість і яскраві відтінки, глибоку таємницю і при цьому надзвичайну легкість.

Найбільш популярними кольорами ірисів стали всілякі відтінки синього: від синьо-блакитних до насиченого фіолетового. Недарма іриси отримали горду назву квітки небес. Проте, гарантуємо, що з усього різноманіття кольорів і відтінків кожен зможе знайти собі відповідний за кольором букет з ірисів, щоб по-справжньому здивувати і вразити своїх близьких.