Доставка квітів в Київ
0
Бажання
Фільтр товарів
Відгуки наших покупців
4,9
453
5421x
421x
37x
22x
12x
Відгуки про доставку квітів в Київ (453)
4.9/5
Ірис

Іриси з доставкою по Києву від Buketland

Надаємо Вам унікальну можливість придбати іриси в Києві за роздрібними та оптовими цінами. В наявності іриси трьох відтінків: сині, фіолетові, білі. Ми щодня можемо заощадити ваш дорогоцінний час і виконати доставку ірисів по Києву на будинок.

Іриси - символи радості, мудрості і сили

Квіти, які зустрічаються в будь-якому куточку нашої планети, з найдавніших часів вважаються народними улюбленцями в побуті і народній медицині. З їх допомогою, а точніше з коренів цих загадкових квітів готували ароматний напій, за смаком нагадує каву. З коренів іншого виду - ірису флорентійського - люди навчилися отримувати запашне масло, схоже по запаху з фіалкою. Крім того, екстракт ірисів по сьогоднішній день часто використовують в косметології, тому що він здатний викликати антистресову і антивікове вплив на шкіру людини.

Легенда про іриси

У народі іриси отримали ласкаве назву півники. Так само зустрічається назва смугастики і дзвіночки. Все це свідчить про величезну вдячність серед простого народу цих чарівних квітів. Традиційна назва «ірис» квітам дав Гіппократ, що в перекладі з грецького означає «веселка». Існує красива легенда про те, що богиня Іраїда спускалася з Олімпу на землю по веселці, щоб в черговий раз передати людям послання від богів. Так і з'явилися ці прекрасні квіти з не менш прекрасною назвою.

Що означають іриси?

З давніх-давен іриси вважалися оберегами воїнів. При цьому такий символізм квіти отримали не тільки у слов'янських народів, а й у японців. Саме в країні Висхідного Сонця слово «ірис» позначається тим же ієрогліфом, що і словосполучення «військовий дух». Крім того, дивним і зовсім не випадковим є той факт, що пелюстки ірисів нагадують за формою обриси меча. Коли воїни вирушали на війну, іриси завжди супроводжували їх, тому що вважалися своєрідними оберегами і захисниками.

Єгиптяни вважали іриси символом красномовства і дарували їх талановитим ораторам.

Забарвлення ірисів так само має своє певне значення на мові квітів. Так, білі іриси стали символом чистоти, ніжності і невинності. Існує навіть повір'я, що якщо в букет нареченої додати навіть одна квітка ірису такого забарвлення, можна захистити молоду сім'ю від сварок і неприємностей. Найпоширеніша забарвлення ірисів - фіолетова - символізує загадковість, таємницю, знання і силу. Всі відтінки рожевих і вишневих ірисів говорять про молодість, свіжість і флірті. Жовті іриси висловлюють багатство, мудрість і достаток.

Цікаво, що в природі не існує червоних ірисів. І як би не старалися сучасні селекціонери, домогтися насиченого червоного відтінку не вдалося до цих пір нікому. Це пояснюється тим, що у ірисів відсутній ген, що несе в собі червоний колір. Але хто знає, можливо, незабаром сучасні технології дадуть можливість світу побачити такий собі «аленький ірис», як це було свого часу з синіми трояндами.

Букет з ірисів

Флористи високо цінують іриси за їх дивовижну можливість гармонійно поєднуватися з іншими квітами. Якщо Ви вибираєте букет для жінки, іриси в ньому виглядають надзвичайно ніжними і крихкими. Якщо ж букет призначений для чоловіка, то квітка набуває силу, міць і особливу енергетику впевненості і благородства. Перевагою ірисів так само є те, що вони прекрасні як в монотонних букетах, так і в збірних.

Вибираючи на подарунок букет з ірисів, пам'ятайте, що він буде висловлювати одержувачу довголіття, міцне здоров'я і процвітання. Саме тому іриси так люблять і шанують в народі. Ці тендітні квіти вміло поєднують в собі ніжність і силу, загадковість і яскраві відтінки, глибоку таємницю і при цьому надзвичайну легкість.

Найбільш популярними кольорами ірисів стали всілякі відтінки синього: від синьо-блакитних до насиченого фіолетового. Недарма іриси отримали горду назву квітки небес. Проте, гарантуємо, що з усього різноманіття кольорів і відтінків кожен зможе знайти собі відповідний за кольором букет з ірисів, щоб по-справжньому здивувати і вразити своїх близьких.

Популярна послуга: Доставка квітів Київ