MyTop   |   Рейтинг  & Сервис интернет-статистики
Доставка квітів в Київ
0
Бажання
Фільтр товарів
Сортувати за:За новизноюЗа ціною

Букети з Лілій з Доставкою в Київ

Лілія в асортименті фото

110 грн

Букет з 25 лілій фото

2200 грн

Букет з 49 лілій фото

3675 грн

Букет з 19 лілій фото

1710 грн 1840 грн

Букет з 5 лілій фото

860 грн

Відгуки наших покупців
4,9
498
5464x
422x
38x
22x
12x
Відгуки про доставку квітів в Київ (498)
4.9/5
Лілія

Щоб зрозуміти лілію, треба її любити так, як люблять його флористи усього світу. Тисячі сортів і видів лілій розширюють можливості працівників оранжерей і укладачів букетів. До того ж стійкість і здатність лілії навіть в зрізаному вигляді довго залишатися свіжою і продовжувати розпускатися, дуже важлива при транспортуванні і букетірованіі. Звичайно, є і особливості - лілії виділяють аромат, дуже сильний. У деяких сортів він ледь вловимий, але і це може стати проблемою. І ще: бажано перед складанням букета видаляти тичинки у квітки. Звичайно, з ними лілія виглядає більш природно, але обсипається з тичинок пилок може «зіпсувати» сусідні квіти і одяг.

Скільки Лілій в Букеті Буде Виглядати По-Королівськи?

На квітконосі лілії може в залежності від сорту розташовуватися різну кількість бутонів. У будь-якому випадку при складанні букета з лілій буде розкритий хоча б один. Квітка настільки прекрасний і самодостатній, що в букетах не вимагає присутності великої кількості. Дуже часто аранжують лише один цветонос і виглядає по-королівськи. Тому в букетах з лілій в Києві зазвичай використовується від одного до семи розкритих бутонів, можна при цьому поєднувати різні сорти і відтінки.

Композиції з Ліліями

Для того щоб підкреслити красу і вишуканість лілії, їй підбирають гідну компанію. Справедливості заради треба сказати, що лілії дуже підступні, і більшість інших квітів при сусідстві з ліліями дуже швидко в'яне. Тому бажано підбирати недеревних рослини, а такі ж цибулинні.

Важливо дотримуватися правил сполучуваності квітів. Оскільки гамма відтінків самих лілій нескінченно різноманітна, з цим проблем взагалі не буває. Наприклад, якщо в бутонах лілії присутній жовті, помаранчеві, червоні відтінки, дуже цікаво в букет додати блакитні, сині, білі квіти. Бажано, щоб бутончікі цих «супутників» були набагато менше, ніж основні. Добре виглядатимуть жасмин, бруннера, іриси, дельфиниуми, ромашки, василистник, дзвіночки, аквилегия, гіпсофіла.

Білі лілії просто чудово виглядають в сусідстві з яскравою зеленню листя. Правда, власні листя лілії не надто годяться для цього. Прекрасно підкреслюють красу суцвіть білосніжною лілії різьблені листя папороті, аспарагуса, ірису або півонії.

При складанні букета з лілій часто поєднують лілію з трояндою. Мабуть, це єдиний дерев'яний квітка, настільки ж яскравий і благородний, який може відчувати себе спокійно і впевнено поруч з лілією і не перетягувати на себе увагу, а відмінно доповнювати.

Можливо обрамлення лілейної букета «манжетом» з хризантем. Це надає ніжності і вишуканості букету. Але це не дуже довговічний союз.

Яскраві лілові відтінки квітки лілеї відмінно будуть виділятися на тлі рудбеккіі і геліантуси. Тільки важливо, щоб бутони останніх не перевищували в розмірах королеву такого букета.

Здивуйте свою кохану букетом з лілій - купіть букет з лілій в Києві за хорошою ціною і ви скорите її серце назавжди.

Букети з Ліліями

Букети з лілій можуть бути сферичної форми і витягнутої, об'ємні, односторонні і асиметричні. Головне, щоб в букетах було достатньо простору. Їх не варто сильно захаращувати декором та іншими квітами, оскільки загубиться краса самого квітки лілеї.

Для того щоб не відволікати погляд від граціозних квіток, обрамлення букета має бути прозоро-ажурним і практично непомітним або нарочито-підкреслює і строгим.

Купити лілії в Україні дуже просто в будь-який час року: виберіть місто, виберіть букет і офрмляйте доставку!