MyTop   |   Рейтинг  & Сервис интернет-статистики
Доставка квітів в Київ
0
Бажання
Фільтр товарів
Сортувати за:За новизноюЗа ціною
Відгуки наших покупців
4,9
497
5463x
422x
38x
22x
12x
Відгуки про доставку квітів в Київ (497)
4.9/5
Орхідея Цимбідіум

Серед величезного різноманіття кольорів варто приділити особливу увагу орхідей. Колись цей дивовижний екзотична квітка був величезною рідкістю і вельми бажаним гостем у любителів-квітникарів. Тепер його місце в нашому житті розширилося, і тепличні господарства з великим задоволенням вирощують понад 30 000 видів орхідей на радість флористів і нам з вами.

Багата кольорова палітра, хитромудрі лінії пелюсток, краса поєднання відтінків і різноманіття видів і розмірів цимбидиума дозволяють складати з орхідей чудові букети та композиції. Плюс до цього зрізаний цветонос орхідеї при правильному догляді може досить довго - до трьох тижнів - зберігати свіжість.

В яких випадках доречний букет з орхідей

Ймовірно через ніжною форми і забарвлення, а також символічного значення цієї квітки, найчастіше орхідею використовують для складання букетів для весільних церемоній. І це правильно, адже букет з орхідей символізує чистоту і ніжність, любов і благородство, вірність і мудрість. Але хіба не буде приємно жінці, яка має смаком і відчуттям стилю, отримати в знак визнання її чарівності, витонченості та краси букет з цимбидиума? Та й чоловік, так тонко і неординарно висловив свої почуття, зможе сильно піднятися в очах коханої.

Види композицій

Орхідеї дуже ніжно і стильно виглядають в будь-яких варіантах формування букета. Для того щоб продовжити життя квітам в букетах можуть використовуватися спеціальні флористичні пробірки і портбукетниці з флористичної губкою. Купити букет з орхідей в Києві через сервіс BuketLand ви можете в будь-який день, ціна на букет з орхідей від нашої служби доставки одна з найбільш конкурентних на ринку.

У звичній нам класичній формі квітки збираються об'ємно, у вигляді сфери. У такий букет можуть включатися бутони квітів з ніжними пелюстками. Різновидом круглого букета є бидермейер, в якому квітки збираються, починаючи з центру, дотримуючись окружності. Нітрохи не гірше виглядають квіти просто зібрані без особливих хитрощів, легко і ненав'язливо. Зовні це виглядає саме так, але ми ж знаємо, що за простотою криється мистецтво флориста.

Особливими навичками треба володіти, щоб скласти каскадний спадаючий букет з цимбидиума, в якому квітконоси кріпляться на дроті. Це справжній витвір мистецтва за своєю красою і витонченості гідно королеви.

Сполучуваність

Залежно від того, яким хочуть бачити букет - яскравим або ніжним, підбирають відтінки і види квітів. Орхідея настільки досконала і витончена, що може, в принципі виглядати ідеально в монобукете. І в той же час, присутність в композиції інших квітів тільки додасть їй краси. Можна об'єднувати в букеті не тільки квіти з повітряними і легкими пелюстками в бутонах, а й суворі, вибагливі кали.

Поєднання орхідеї і троянди дає чудовий результат. Обидва квітки мають красою і грацією, їх оксамитові вишукані пелюстки доповнюють один одного гармонійніше всього в букетах сферичної форми. Мило виглядають такі букети при поєднанні білого і пастельного або блакитного відтінків.

Можна багато експериментувати, додавати тюльпани, півонії, еустоми або фрезії. Ці квіти ідеально підходять орхідеї. Колірна гамма орхідеї теж може бути найрізноманітнішою. Яскравою і контрастною виглядає композиція з альстромерій, які підкреслять делікатність пелюсток білого цимбидиума.

Подаруйте своїй дамі букет з орхідей в Києві, і ви назавжди залишитеся в її серці. Орхідея це як класична музика - для тих, хто має смак, знайомство з нею гарантує любов на все життя!