Доставка квітів в Київ
0
Бажання
Фільтр товарів
Price (грн):
Вид квітів:
Кому:
Привід:
Розмір:
Колір:
63
53
50
51
52
54
49
62
55
58

Букети з кущових троянд з доставкою в Київ

SaleБукет квітів «Шервуд» фотоБукет квітів «Шервуд» фото

1070 грн 1220 грн

SaleБукет квітів «Дует» фотоБукет квітів «Дует» фото

570 грн 720 грн

SaleБукет квітів «Сан-Ремо» фотоБукет квітів «Сан-Ремо» фото

589 грн 739 грн

SaleБукет квітів «Радість» фотоБукет квітів «Радість» фото

1650 грн 1785 грн

SaleБукет квітів «Грація» фотоБукет квітів «Грація» фото

1062 грн 1197 грн

SaleБукет квітів «Фактура» фотоБукет квітів «Фактура» фото

1101 грн 1236 грн

SaleБукет квітів «Маргарет» фотоБукет квітів «Маргарет» фото

849 грн 1014 грн

SaleБукет квітів «Казковий» фотоБукет квітів «Казковий» фото

449 грн 599 грн

SaleБукет квітів «Торжество» фотоБукет квітів «Торжество» фото

478 грн 598 грн

Троянда спрей

Кущова троянда в букеті - вишуканий і розкішний подарунок

Кущова троянда - одна з різновидів квітки, яка відрізняється більш дрібними суцвіттями і їх великою кількістю на одній гілці. Такі квіти витончені, красиві і мило виглядають в букеті. Вони можуть доповнюватися великими квітами іншого виду або будь-якими трав'янистими рослинами. Флористи пропонують досить доступні ціни, за якими можна букет з кущової троянди купити Київ - величезний мегаполіс і різноманітність сортів в ньому представлено просто колосальне. Тут представлені квіти з різних регіонів, різних сортів, відтінків і розмірів. Навіть досвідчений покупець буде вражений, наскільки величезний асортимент подібних кольорів представлений для придбання в подарунок на будь-яке свято. При цьому хорошим бонусом є доступна ціна на кущових троянду Київ, як велике місто, представляє на ринку велику конкуренцію для квітникарів і кожен з них бажає вразити і залучити споживача.

Різновиди композицій з кущовий троянди

Флористи навчилися віртуозно використовувати основні переваги кущовий троянди, до яких відносять стійкість в букеті, витонченість, різноманітність відтінків і сполучуваність з іншими квітами. Саме з цих причин з таких типів квітів складається величезне різноманіття композицій, які користуються постійним попитом:

  • класичні букети. Найпоширеніший варіант, який найбільш затребуваний на ринку, - троянда спрей Київ недорого пропонує придбати букети різного розміру з даного сорту квітки з доповненнями інших рослин або сольно. Кущова троянда виглядає прекрасно в одному кольорі або в декількох. Найменш виграшно виглядає єдина гілочка, тому флористи навчилися комбінувати квітка;
  • як фон для оформлення подарунка. Наприклад, досить поширений варіант - це оформити подарунок в коробку і на додаток купити кустовую троянду Київ диктує моду на подібні презенти і невеличкий букетик в коробці з основним подарунком став уже звичним. Досить часто квітка застосовується для букета нареченої і в якості прикраси петлиці піджака нареченого, що робить вбрання пари гармонійними і поєднуються між собою;
  • в якості коробки з квітами. Флористи пропонують купити кустовую троянду з доставкою в Київ в подарунковій коробці, де квіти встановлені на спеціальний флористичний валик для тривалого збереження. Коробки представлені у вигляді сердець, круглі, капелюшні та інші.

Також флористи пропонують купити букет з троянд спрей в Києві в формі різних фігурок, а також з доповненням у вигляді листівки, коробочки з цукерками або м'якої іграшки. Широко застосовуються квіти для оформлення залів, наприклад, у вигляді гірлянд.

Придбання букетів з кущових троянд в магазині «БукетЛенд»

Магазин «БукетЛенд» надає можливість купити троянду спрей недорого в Києві в букетах і композиціях. Переваги придбання букета в магазині:

  • доступна вартість, встановлена ​​магазином на букет з кущової троянди доставка в Київ проводиться безкоштовно;
  • можливість цілодобового замовлення і доставки;
  • безготівкова оплата букета, що дає можливість оформити доставку з іншого міста, в будь-який час доби і з використанням різних платіжних систем;
  • найширший асортимент букетів, композицій, способів використання квітки для подарунка;
  • швидка доставка;
  • свіжозрізані рослини, які зберігаються в спеціально обладнаній камері. Доставка троянди спрей в Київ здійснюється в спеціально обладнаних для цих цілей автомобілях.

Букети складаються професійними флористами з урахуванням особливостей рослини і його сполучуваності з іншими квітами або травами. Упаковка виконується в залежності від побажань замовника і відтінку бутонів.

Популярна послуга: доставка квітів київ