Доставка квітів в Київ
0
Бажання
Фільтр товарів
Сортувати за:За новизноюЗа ціною
Відгуки наших покупців
4,9
473
5440x
421x
38x
22x
12x
Відгуки про доставку квітів в Київ (473)
4.9/5
Дитині

Підібрати букет для дитини непросто. З одного боку. Батьки повинні прищепити любов до краси і хороший смак, з іншого боку, непросто зацікавити навіть підлітка таким подарунком. Особливо важливі букети для дівчаток, в тому числі, і від батьків. З нагоди першого навчального дня або на 8 березня, в честь дня народження або за видатні заслуги, букет в кожному з цих випадків буде підходящим варіантом.

Від складних композицій поки краще відмовитися. Досить двох-трьох видів квітів. Для дівчаток найбільш доречним подарунком будуть букети з троянди спрей чайних і рожевих тонів. Маленькі іриси, свіжі ромашки можуть стати основою зворушливого і незвичайного букета для дитини. Не потрібно боятися купувати троянди: спеціальні сорти без шипів абсолютно безпечні. Яскраві екзотичні букети з синіми, зеленими, малиновими тонами викличуть щиро захоплення маленьких любителів рослин.

Часто у батьків просто не вистачає часу на покупку букета. Доставка квітів - кращий варіант. Привезти замовлення додому рано вранці або доставити квіти до часу дитячого свята, з усім цим впорається досвідчений кур'єр.