Доставка квітів в Київ
0
Бажання
Фільтр товарів
Вчителю

Традиція, згідно з якою учні дарують викладачам квіти, не просто красива, вона ще й дуже символічна. Глибока вдячність до першого вчителя, вдячність за чудовий старт у житті і просто презент як визнання заслуг і цінності праці - про все це і говорить такий букет.

Вибирати квіти краще, виходячи їх приводу. На перше вересня прийнято дарувати скромні квіти і невеликі букети. Хризантеми, ромашки - відмінний вибір, в той час як троянди будь-яких тонів краще залишити до випускного балу або останнього дзвоника. Оформлення букета не повинно бути химерним: красива папір, акуратна стрічка або якісна капелюшна коробка відмінно впишуться і в існуючий квітковий етикет. Букети прийнято дарувати і чоловікам. Іриси - класика, яка не виходить з моди. Вибирати варто найсвіжіші квіти, щоб вони витримали лінійку і перші уроки, а потім ще кілька днів радували педагога.

Такі квіти в Києві на перше вересня, в кінці навчального року знайти непросто. Тому варто заздалегідь розмістити замовлення в BuketLand і запланувати виїзд кур'єра. Привезти квіти прямо в школу, доставити їх додому до першокласника, все це можливо завдяки найзручнішому сервісу.