MyTop   |   Рейтинг  & Сервис интернет-статистики
Доставка квітів в Київ
0
Бажання
Фільтр товарів
Сортувати за:За новизноюЗа ціною
Відгуки наших покупців
4,9
498
5464x
422x
38x
22x
12x
Відгуки про доставку квітів в Київ (498)
4.9/5
Вчителю

Традиція, згідно з якою учні дарують викладачам квіти, не просто красива, вона ще й дуже символічна. Глибока вдячність до першого вчителя, вдячність за чудовий старт у житті і просто презент як визнання заслуг і цінності праці - про все це і говорить такий букет.

Вибирати квіти краще, виходячи їх приводу. На перше вересня прийнято дарувати скромні квіти і невеликі букети. Хризантеми, ромашки - відмінний вибір, в той час як троянди будь-яких тонів краще залишити до випускного балу або останнього дзвоника. Оформлення букета не повинно бути химерним: красива папір, акуратна стрічка або якісна капелюшна коробка відмінно впишуться і в існуючий квітковий етикет. Букети прийнято дарувати і чоловікам. Іриси - класика, яка не виходить з моди. Вибирати варто найсвіжіші квіти, щоб вони витримали лінійку і перші уроки, а потім ще кілька днів радували педагога.
Але це не єдине свято, коли вчителям варто дарувати квіти. Такий привід як День Вчителя, останній дзвінок, або день народження педагога - так само відмінний привід для уваги! Ви можете знайти масу варіантів для привітання в такі дні на цій сторінці. Не варто так само обмежуватися одним букетом, якщо це подарунок від усього класу на день народження. Доповнивши букет кошиком з фруктів і коробочкою цукерок, подарунок буде виглядати більш завершеним.

Такі квіти в Києві на перше вересня, в кінці навчального року знайти непросто. Тому варто заздалегідь розмістити замовлення в BuketLand і запланувати виїзд кур'єра. Привезти квіти прямо в школу, доставити їх додому до першокласника, все це можливо завдяки найзручнішому сервісу.
Радуйте частіше за своїх вчителів, адже не завжди потрібен привід, щоб подякувати хорошу людину!