Доставка квітів в Київ
0
Бажання

А що ви знаєте про гербери?

А що ви знаєте про гербери?

Один з найпрекрасніших квітів, який користується надзвичайною популярністю серед ряду улюбленців у дівчат, це, безсумнівно, гербера. Гербера відноситься до сімейства айстрових. Саме ця квітка багаторічний і тому цвіте протягом усього року. Свою назву рослина отримала від прізвища знаменитого німецького лікаря і ботаніка Ф. Гербера. На сьогоднішній день відомо близько 80 видів чудової гербери. У природних умовах її можна зустріти в Індії, на півдні Африки, Мадагаскарі, Японії, Австралії та Південній Америці.

На просторах нашої країни гербери стали відомими не так вже давно - всього лише з 90-х років минулого століття. У той час як весь світ милується цим прекрасним квіткою вже 3-е століття. Слід зазначити, що перша поява гербери не викликало захоплення, а навіть навпаки, квітка багатьом здавався надто простим і настирливо яскравим. Через деякий час все початкові недоліки цієї квітки перетворилися в його унікальні переваги, що сприяло завоюванню сердець у багатьох дам.

Прості і в той же час досконалі форми цієї квітки викликають особливу симпатію і прихильність. А такі яскраві і незвичайні кольори, великі квіти і ніжний приємний аромат карамелі здатні не тільки підняти настрій, а й наповнити приміщення сонцем і радістю. Саме гербери у більшості асоціюються з сонцем і це цілком обгрунтовано.

Існує цікава легенда про появу цього прекрасного квітки. Вона розповідає про те, що давно-давно жила прекрасна лісова німфа Герба, що осяває своєю красою все околиці і притягає погляди не тільки юнаків, а й дівчат. Надлишок такої уваги стомлював дівчину, і одного разу вона вирішила перетворитися в скромний непоказний квітка. Так і виникла гербера.

На сьогоднішній день гербери займають почесне третє місце в рейтингу найбільш продаваних квітів. Практично всі служби по доставці квітів протягом року надають послуги з доставки букетів і композицій з гербер різних кольорів. Останнім часом особливої ​​популярності завоювала гербера кімнатна.

Що стосується значення цієї квітки, то варто сказати, що саме гербери є символом скромності і цнотливості. Ще одним значенням слід назвати чистоту. Саме тому букет гербер стане ідеальним подарунком в тому випадку, коли Ви хочете висловити своє захоплення чим-небудь, щиру вдячність і визнання. Мовою квітів гербери стануть показником щирості Ваших почуттів і визнанням у вічній любові для Вашої другої половинки.

Не дарма суцвіття гербер порівнюють з сонячним диском, оточених численними і такими ж яскравими промінчиками. Такий символізм надає цій квітці ще більше творчого і життєствердного сенсу. Завдяки своїй яскравій забарвленні і солнцевідной формі ця квітка сміливо можна назвати самим позитивним. Саме гербера для багатьох культур і народів стала символом добра, грайливості і радості.

Досить часто гербери порівнюють з ромашками. Але між цими рослинами існує величезна різниця, як мінімум в перевазі кольорової палітри гербери. Природа нагородила ці квіти абсолютно всіма кольорами і відтінками, крім синього. Але навіть над цим питанням ретельно працюють селекціонери. Серед попиту на квіти дівчата ставлять гербери на почесне 5-е місце.

Букет з гербер стане прекрасним подарунком як для дівчат, так і чоловіків і ідеально доповнить основний подарунок для Ваших колег і близьких родичів. Пам'ятайте, що здивувати і порадувати своїх близьких не так вже й складно! Даруйте радість і приносите посмішки з благими намірами і чистим серцем.

31/08/2015