Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Антуріум

Антуріум

Сьогодні ми розповімо про ще один дивовижному квітці сімейства ароїдних. Мода на квіти теж існує, а на красу вона ніколи не проходить. А ця квітка не може не викликати захоплення і подиву, він володіє особливим магнетизмом і притягує погляди своєю красою і загадковістю.

У назві рослини, в перекладі з латинської, присутній два слова - «хвіст» і «квітка». Родом вона з далеких тропіків і субтропіків Південної і Центральної Америки, де антуриуми найбільш поширені (Анди і Кордильєри). У зв'язку цим, квітка дуже вимогливий до хорошого освітлення, вимагає досить багато вологи і тепла.

Жителі тропічних лісів шанують цю квітку як символ достатку і щастя, і люблять прикрашати їм своє житло, особливо в перший місяць після одруження.

Подібно Каллен, його яскраве покривало (комір) також виглядає пелюсткою, хоча насправді є листом. Покривало, як і суцвіття, зазвичай білого або зеленого кольору, але дуже ефектно виглядає цей пелюстка-обманка червоного, фіолетового, рожевого або багатоколірного забарвлення - біло-зелені, червоно-зелені, білі з рожевими мазками або точками і т.д.Чем світліше колір покривала і суцвіття, тим ніжніше його запах. Ця властивість пов'язана дивним чином з обпилювачами квітки - кожен вид комах вибирає свій запах. Тому при замовленні букета звертайте на це увагу, а фахівці зі служби доставка квітів Київ виконають будь-які ваші побажання.

При підвищеній вологості покривало розкрито повністю, а якщо вологи квітці не вистачає, його покривало огортає суцвіття і збирає на внутрішній поверхні крапельки вологи.

Є ще одна особливість антуриума. У різні фази цвітіння він виглядає як жіночий або як чоловічий. Під час жіночої фази видно тільки рильця, які залучають запилювачів солодкої в'язкою рідиною, яка виступає крапельками на їх поверхні. Тичинки ж ховаються в глибині оцвітини до тих пір, поки ця рідина не підсохне, і потім починають стрімко розвиватися, іноді навіть закриваючи рильце. Тому доречно підносити антуріум в букеті або в композиції з його участю як чоловікові, так і жінці.

Прийнято вважати, що ця квітка символізує успіх і щастя, і допомагає зробити життя довгої і благополучною. А ще антуріум є символом сили, пристрасть, хоробрість, любові і свободи - все, що пов'язано для жінок з поданням про чоловіка, а чоловіки так люблять в дійсності.

25/12/2014