Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Букет нареченої - як вибрати?

Букет нареченої - як вибрати?

Для кожної дівчини день весілля - найважливіший і трепетний день в її житті. І звичайно ж будь-яка наречена хоче перетворити його в незабутній, барвистий і чарівний. Зовнішній вигляд нареченої безсумнівно найголовніша подія для всіх гостей, але як відомо - найбільше уваги надають дрібниць. Весільний букет - то, без чого не обходиться будь-яке весілля. Правильний вибір весільного букета, правильний підбір кольорів - запорука успіху і завершеності образу нареченої.

Букет нареченої - доставка квітів
У нашій статті ми дамо вам кілька порад про те, як правильно вибрати весільний букет.

1. Відповідність образу

Вибирати квіти для букета слід виходячи з дизайну вашого весільного плаття, стилю самого весілля, колірного оформлення весільного залу. Обов'язково візьміть з собою на першу зустріч до вашого флориста фотографію вашого плаття, а ще краще - зразок тканини, а також фотографію місця, де буде проходити церемонія. Золоте правило флористів - «Весільний букет повинен доповнювати сукню нареченої, а не конкурувати з ним». Скромна весільна сукня може бути доповнено шикарним букетом з кристалами і шовковими стрічками, а розкішне, пишне плаття - навпаки, вимагає букета без надмірностей.

2. Форма букета

Існує безліч різноманітних форм весільного букета - круглий, каскадний, буку-сфера і т.д. професійний флорист зможе самостійно порадити вам підходящу форму, виходячи з ваших уподобань. Придуманого образу і стилю весільної церемонії.

3. Декор ручки

Дуже природно і гармонійно виглядає букет на своїх стеблах. Сучасні флористи використовують атласні стрічки або тканину для того, щоб зв'язати стебла. Таке рішення виглядає досить стильно, якщо ви зумієте підібрати відповідну колірну гамму. Важливо так само і контролювати довжину ручки букета, тому що занадто довга або непропорційна ручка буде виглядати потворно на фотографіях і псувати загальну картину вашого образу.

4. Аромат квітів

Ви можете підкорити своїх гостей не тільки надзвичайним зовнішнім виглядом вашого букета, а ще й його ароматом. Тонкі нотки бузку або розкішних троянд і півоній не стануть зайвими у вашому букеті. Дедалі популярнішими стають весільні букети, куди крім квітів вмілі флористи примудряються додати цитрусові. Так-так, вам не здалося! А тепер уявіть цей соковитий і п'янкий аромат!

5. Ставлення до букету

Те, наскільки довго ваш весільний букет буде радувати вас і ваших гостей свіжим видом залежить не тільки від свіжості квітів, а й від вашого ставлення до нього. Не забувайте, що для весільного букета найкраще використовувати більш витривалі квіти - троянди, півонії, лілії. Більш тендітні сорти вимагають ретельного догляду.

Ми бажаємо всім нареченим зробити правильний вибір весільного букета, щоб перетворити найважливіший день в житті будь-якої дівчини в справжню казку!

04/01/2015