Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Що дарують на весілля

Що дарують на весілля

Кожна людина колись буває запрошений в якості гостя на весілля. Ось тоді і стає гостро питання - а що взагалі зараз дарують на весілля? Якщо ви самі вже були молодятами, особливо недавно, то це трохи допоможе вам у вирішенні питання. Хоча, що для вас було корисно, може бути не цікаво іншим. Тому все одно доведеться ламати голову. Для того щоб з чогось почати, зверніться в доставку квітів в Києві і замовте красивий букет майбутнім молодятам на потрібний час.

Про що треба подумати?

Важливо, щоб подарунок був продуманим, а не «на тобі боже, что мені не гоже» .І не треба приміряти його на себе і свої потреби. Проаналізуйте ситуацію, при якій утворюється нова сім'я. Де вони будуть жити - в своєму окремому житло, з батьками або в орендованій квартирі. Може, вони живуть разом вже якийсь час? Потребують вони в якихось предметах побуту або у них «все в шоколаді»? Чи є у них взагалі бажання створити максимальні побутові зручності або вони аскети-мінімалісти, чи є у них якісь хобі? Якщо ви не знаєте відповідей на ці питання - зверніться до майбутнім молодятам або до їх батькам і друзям. Серйозно полегшує завдання вибору подарунків для гостей заздалегідь складений нареченим і нареченою перелік необходімого.А для того, щоб не потрапити в халепу при виборі чогось конкретного, дотримуйтеся принципу золотої середини, орієнтуйтеся на якість, ціну і витриману класику.

Корисно або приємно?

Ми часто вибираємо між потрібно і хочу. Це не відчуває лише той, хто купається в грошах і будь-яке його бажання виконується на раз-два. Тому, між хочу подарувати Я і буде потрібно ІМ, виберіть друге. Середня сім'я, яка починає облаштовувати свій побут, в будь-якому випадку потребує предметах побуту. Як би це ні було банально, постільна білизна, банний або кухонний рушник, столовий або чайний сервіз, набір столових приладів або скатертину, ковдру з подушками або м'який теплий плед ніколи не будуть зайвими. І ними точно будуть користуватися, адже ніхто не спить на голих матрацах і не їсть зі столу просто руками, правда? Важливо, щоб ці предмети не були повсякденно-безликими. Адже це особливий день для молодої пари.

До речі, зовсім не зайвим буде праска, хороша дорожня сумка або валіза і фотоапарат - рано чи пізно новоспеченим подружжю захочеться випрасувати що-небудь, відправитися в подорож і відобразити цікаві моменти життя. І їсти в чомусь треба готувати, тому не відкидайте варіант каструлі-сковорідки. Навіть якщо молода пара зараз живе з батьками. А ввечері, створюючи настрій, захочеться випити по келиху вина. Тут і стане в нагоді набір келихів.

Можна ще зробити масштабний подарунок «вскладчину»

Тільки обов'язково пам'ятайте, що будь-який подарунок повинен бути не «дешевинкою».

«Не можу вибрати» або «все вже є»

У тих випадках, коли все-таки губитеся у виборі або у молодих є все, що потрібно для життя, зробіть їм емоційний подарунок - політ на повітряній кулі або дайвінг (влітку) або плавання з дельфінами (взимку), спільне відвідування SPA салону або поїздку за місто на вихідні. Або замовте виступ артистів на весільному вечорі.

Є ще чудовий варіант - подарунковий сертифікат. Він дуже виручить, тим більше, що сьогодні велика кількість магазинів різних напрямків надає таку послугу.

Гроші-кращий подарунок

Можливо. З одного боку, гроші завжди потрібні, але з іншого - у більшості пар вони дуже швидко зникають. І не залишають пам'яті. Але вже якщо зупинилися на грошах, придумайте, як цікаво їх упакувати і піднести, щоб це запам'яталося.

22/02/2017