Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Що робити якщо хлопець не дарує квіти

Що робити якщо хлопець не дарує квіти

Кожна дівчина хоче якомога частіше отримувати від свого коханого хлопця якомога більше знаків уваги в свою сторону. Повірте, що це дійсно важливо для кожної представниці слабкої статі. Одним з найпопулярніших подарунків є, звичайно ж, живі квіти. Але бувають випадки, коли хлопець не дарує своїй коханій шикарні букети, і в цій статті ми спробуємо з'ясувати причини такого бездіяльності.

Як би не старалася будь-яка дівчина, зовнішній вигляд красунь не завжди сприяє щедрості протилежної статі. Жінки за своєю сутністю вважають подарунки від чоловіків певним індикатором його щедрості, смаку і, безумовно, його ставлення до Вас.

Спочатку справа може бути в постановці самої проблеми. Існує два випадки - коли дівчина тонко натякає про своє бажання отримати в подарунок квіти і коли вже явно наїжджає на хлопця і ображається. Якщо дівчина натякає хлопцеві цілком адекватно: «Дивися, який букет красивий! Мені б було приємно, якби й ти мені такий подарував », то і подарунки будуть частішими. Якщо ж це звучить як вже сформувалася образа: «Ти чому мені квіти не даруєш? Не любиш мене зовсім? Казала мені мама, що не потрібно було за тебе заміж виходити », то можете і зовсім забути про прекрасне і ніжному букеті у себе вдома з боку чоловіка.

Ще одне джерело проблеми може бути сама дівчина. Нерідко можна зустріти гордих дам з високо піднятою головою і завищеною самооцінкою, які бажають отримати від чоловіка все і відразу, при цьому, не даючи нічого взамін. Йдеться про подарунки для хлопців. Найчастіше такі панянки не роблять абсолютно ніяких сюрпризів для своїх других половинок, будь то романтична вечеря або весела брязкітка для машини. При цьому постійно ниють і виносять мізки про недолугість свого коханого і відсутності почуттів, тому що він, бачте, не дарує їй квіти.

Милі дами, задайте собі питання - чи готові Ви піклуватися про свого чоловіка так, як хоче він сам, для того щоб він дбав про Вас так, як хочете того Ви. Якщо відповідь негативна, то на жаль, тут Вам ніхто нічим не допоможе. В даному випадку в Ваших відносинах існує нерівність, що дуже рідко нарікає щасливе сімейне життя.

Яким же повинен стати правильний вихід з такої ситуації? Розуміння і прийняття обома партнерами того, що Ваш чоловік не зобов'язаний дарувати Вам щороку норкову шубу, він не Ваш батько, а Ви не маленька дівчинка, яку потрібно одягати; Ваша дружина не зобов'язана готувати Вам вечерю, якщо Ви самі приходите з роботи на дві години раніше неї, вона не прислуга. Ви обидва - рівноцінні між собою частинки одного цілого механізму. І якщо Ви хочете, щоб цей механізм працював - піклуйтеся один про одного рівноцінно!

Ось тоді Ви зможете досягти бажаного. А поки буде «я жінка, тому він повинен», «я чоловік, тому вона зобов'язана», повірте - в таких відносинах щастя не буде.

Для того щоб отримати від хлопця бажаний букет квітів тонко натякайте йому про це, скажіть що саме хочете і де це можна купити. Покажіть приклад, прикрасивши квартиру композиціями з живих квітів - зробіть свято для себе коханої власними руками! Викличте у хлопця почуття ревнощів, замовивши собі невеличкий букетик через доставку квітів. Не бійтеся просто просити його про такий подарунок, головне навчитеся просити, а не вимагати. І найголовніше - щиро радійте кожен раз, коли отримуєте в подарунок букет з живих квітів. Ваші яскраві емоції, щиру посмішку і щасливі очі буде хотітися побачити ще і ще раз будь-якого небайдужого людині. Будьте вдячними і навчитеся віддавати частинку себе своїй другій половинці - робіть сюрпризи і дивуйте один одного навіть без особливої ​​на те причини!

Доставка квітів Київ

31/08/2015