Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Що таке флористика

Що таке флористика

З давніх-давен люди вважали квіти одними з найпрекрасніших створінь на планеті Земля. На сьогоднішній день мало що змінилося. Ця любов і захоплення спричинили за собою виділення цілої науки, що вивчає квіти і складання композицій з них, що отримала мелодійне назва - флористика.

Флористика - це візуальне мистецтво, тільки замість фарб використовують живі або штучні квіти, їх пелюстки і листя, дрібні суцвіття, окремі бутони і т.д. Така наука є проявом творчих здібностей людини, його уяви і фантазії, адже кожна композиція унікальна і єдина у своєму роді: не існує двох абсолютно ідентичних квітки або пелюстки.

Композиції з квітів стають невід'ємним елементом на будь-якому святі: весіллі, тематичну вечірку, корпоративі та ін. Крім того, слід зазначити, що квіткові витвори мистецтва можливо підібрати до будь-якого інтер'єру, а так само - створити їх власними руками. Сервіс доставка квітів Київ пропонує Вашій увазі букети, оформлені зі смаком і всіма чому Ви надаєте перевагу.

Флористика стала одним з видів декоративно-прикладного мистецтва. Вона проявляється у створенні унікальних квіткових композицій, панно, колажів і букетів, використовуючи тільки природні матеріали (квіти, листя, трави, ягоди, горіхи і т.д.) в сухому, консервованому або живому вигляді.

Досвідчені флористи при створенні своїх робіт керуються трьома видами технік:

• Основна, що включає в себе правильну розстановку, посадку рослин;

• Декоративна полягає в нанизуванні, плетінні, зв'язуванні і т.д .;

• Захисна (від вологи, випаровування, а так само тейпірованіе і покриття воском).

Початок флористики неможливо визначити точно, тому що квіти ще з давніх часів використовували як основний елемент прикраси власного житла. Порівняно недавно лише було дано назву цьому виду мистецтва.

Не варто плутати поняття «флористика» і «квітковий дизайн». Друге визначення містить в собі створення композицій з квітів у вазах, кулях і кошиках, букетів зі зрізаних квітів. Зазвичай, люди, що працюють в сфері квіткового дизайну, спрямовують свою діяльність на роздрібну торгівлю. Поняття «флористика» передбачає же культивування квітів і композицій з них. Варто зазначити, що даний термін неможливо віднести до бізнесу і продажу композицій. Оскільки флористика - НЕ рід професійної діяльності, а стан творчої душі, що вимагає самовираження через прекрасний світ квітів.

Хочеться відзначити такий факт, що значення флористики в житті кожної людини з кожним днем ​​зростає. Все більш популярною і помітною стає роль цієї науки у вихованні дітей. Крім того, що вона сприяє розвитку творчих здібностей і любові до природи, флористика дає можливість дітям проявляти свою фантазію, пробуджує бажання творити, при цьому наповнює їх маленькі сердечка щирою любов'ю до всього прекрасного.

Кожна країна, а іноді і місто, мають свої особливості флористичного мистецтва, переваги у виборі кольорів. Для кого-то квіткові композиції це прикраса інтер'єру, для кого-то - весільний букет або бутоньєрка для нареченого, інші не уявляють своє життя без букетів з живих квітів, а хтось хоче бачити у себе на стіні панно або колаж із сухоцвітів. Як би там не було, флористика - надзвичайно різноманітна і неоднозначна наука. У ній кожен без винятку зможе знайти свій спосіб спілкування з природою, спосіб самореалізації і натхнення.

В кінці, хотілося б сказати, що флористика стала виявом особливої ​​спілкування людини з природою через мову квітів. І спираючись на це, головним призначенням флориста стає завдання посередництва в цьому спілкуванні, бути провідником у дивовижний і недосяжний світ прекрасного.

Доставка квітів Київ

21/04/2015