Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Квіткова алергія: який букет подарувати?

Квіткова алергія: який букет подарувати?

Скільки квітів потрібно дарувати?

Квіткова алергія часто-густо, але відмовитися повністю від квітів - не найкращий варіант. Адже квіти - це завжди приємний сюрприз, красиве і ефектне прикраса будь-якого свята. З цього, сьогодні розповімо Вам, які квіти піднести алергікам, адже вихід є завжди.

Що означає «квіткова алергія» і які її прояви?

Квіткова алергія вважається особливим видом алергії. Причиною такого захворювання є підвищена чутливість організму людини на квітковий пилок. На даний момент, вченими було підраховано, що в природі існує 700 видів квіткових рослин, пилок яких може викликати алергічні реакції.

Дарувати або не дарувати?

Якщо виникає питання: дарувати чи не дарувати страждають на квіткову алергію букет, то звичайно ж, дарувати, але гіпоалергенні квіти. Про них ми розповімо докладніше.

Найчастіше у страждаючих квіткової алергією реакцію викликають не самі квіти, а їх сильний, різкий запах. При цьому, алергіки відчувають такі запахи в кілька разів сильніше, ніж інші. Різкий запах квітів викликає сльози, кашель, напади астми, нежить і навіть можливе підвищення температури! Дотики до таких квітів теж загрожує наслідками: можливі опіки і кропив'янка. Але так само є квіти, які є збудником алергічних реакцій за рахунок своєї пилку. З цього, поставтеся в такому випадку до свого вибору дуже серйозно і відповідально. Але як же не помилитися?

Квіти в горщиках - гіпоалергенні: міф чи реальність

Досить таки велика кількість людей вважає, що якщо вже у людини квіткова алергія, то йому можна дарувати квіти в горщиках. Адже думають, що вони гіпоалергенні. І який результат? Через кілька хвилин, після того, як Ви піднесете такий подарунок аллергику, у нього почнеться прояв алергічних реакцій. У чому ж справа? А справа в тому, що більшість квітів в горщиках самі по собі є алергенними. Особливо, якщо мова йде про фікус, герані, олеандрі, зухарісе, хризантемах. Крім того, що нездорову реакцію можуть викликати самі квіти, додатково до цього спори грибків, які знаходяться в грунті квіткового горщика, теж можуть стати причиною алергічної реакції.

Правила покупки букетів для «квіткових алергіків»

Важливо пам'ятати деякі правила, які допоможуть Вам зробити правильний вибір і подарувати гарний настрій, а також позбавлять Вас від ходіння по аптекам за засобами проти алергії.

1. Найчастіше нездорову реакцію викликають саме дрібні пастельних тонів або зовсім вже бліді квіточки, папороть, різні злакові.

2. Парадоксально, квіти яскравих відтінків, вирощені в оранжереях, абсолютно нічим не пахнуть і не порошать. Їх якраз і рекомендується дарувати страждають квіткової алергією, вони вважаються гіпоалергенні.

3. Вибирайте квіти з махровими пелюстками. Справа в тому, що ось саме такі махрові квітки за своєю суттю практично не виділяють пилок. Додаткові пелюстки або призводять до цілковитого зникнення, або ж просто зменшують кількість тичинок. З цього, сміливо можете купувати букети з рослинами, які цвітуть махровими квітками.

«Небезпечні» і заборонені для алергіків квіти
 

Герань

Небезпечність цієї рослини в тому, що він вміщує в собі достатню кількість ефірних масел, які можуть викликати у алергіків напади астми.

Гербера

Гербера вважається квіткою з величезною кількістю пилку, яка є збудником алергічних реакцій.

Кактуси

Здавалося б, кактус - рослина, яка не виділяє ні запаху, ні пилок. Але у деяких видів кактусів колючки при контакті зі шкірою алергіка можуть викликати свербіж, почервоніння і навіть кропив'янку.

У більшості людей, які страждають квіткової алергією, є свій перелік квітів, яких вони побоюються. З цього, поцікавтеся заздалегідь списком заборонених для них квітів. Адже здоров'я не дивлячись ні на що, завжди має бути на першому місці.

30/06/2016