Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Квітково-солодкі коробочки

Квітково-солодкі коробочки

Часто задаємо собі питання: «Чим можна здивувати друзів, близьких, рідних і улюблених просто йдучи в гості?», «Що подарувати на день народження, 8 березня?» Або ж «Як порадувати свою другу половинку?». У дівчат є кілька слабкостей, і як би це банально не звучало, дві з них - це квіти і солодке. Особливо якщо мова заходить про макарунами! Але спочатку нагадаємо Вам, що ж це таке.

Макаруни або macarons - це французькі солодощі. З приводу, що саме вони являють собою - думки розходяться. Одні вважають, що це мигдальне печиво, інші - що це тістечко. Але факт залишається фактом, макаруни шалено смачні, легкі та ніжні! Виготовляють їх з мигдальною борошна, цукру, збитих білків і ганаша (який в кінцевому підсумку і скріплює дві половинки, утворюючи «le croûtage» - характерну для макарун спідничку по колу). Якщо макаруни приготовані правильно, вони не кришаться, мають дивовижний тонкий смак мигдалю і тануть у роті!

Зараз стало дуже популярно поєднувати макаруни і квіти і красиво викладати це все в коробочки.

«Як же там квіти не в'януть?» -Запитайте Ви. Квіти знаходяться на спеціальній флористичної губки, яка змочена водою. Квіти можуть перебувати в цій коробці досить довго. Головне, не забувати доливати воду (як правило, раз в два дні). Якщо ви хочете, щоб такі квіти порадували Вас як можна довше, збризкують їх вранці і ввечері, щоб вони зберігали свою свіжість.

Важливо так само відзначити, що коробочка не протікає, з цього можна не хвилюватися.

.

Які букети можна скласти?

Найрізноманітніші! Дуже часто додають в композицію пухнастий бавовна, ягоди і навіть сушені мандарини. Крім цього, може в букетик такого роду бути і флористичні аксесуари. Основною функцією таких аксесуарів є доповнення композиції, вони служать декоративною деталлю. Адже дуже часто квіткова композиція здається незавершеною або створюється відчуття, що чогось не вистачає. Тоді флористів і приходять на допомогу такі незамінні дрібниці. Це можуть бути стрічки, бантики, дзвіночки, намистини, кристали тощо. Такі аксесуари привносять в композицію яскраві акценти. Таким чином, вона виглядає цілком завершеною і набагато красивіше.

Але природно все має відповідати певній колірній гамі і бути доречним. І звичайно ж, потрібно завжди пам'ятати, що все добре в міру.

Розташування солодощів і квітів теж може бути дуже різним. Все залежить від розміру і форми коробочки і від Ваших побажань.

Так само замість макарунів (особливо в переддень Нового року) можна використовувати всіма улюблені імбирні пряники. Всі Ваші побажання з приводу яким саме має бути печиво, якої форми, кольору і з наявністю напису повідомляти потрібно заздалегідь.

Як вибрати колірну гамму композиції

Якщо Вам складно підібрати колірну композицію, то знання значення кольору у флористиці допоможе Вам зробити вибір.

Червоний є символом любові, пристрасті. Білий - чистоти, невинності. Блідо-рожевий символізує ніжність, а темно-рожевий - подяку. Не бійтеся жовтого кольору! Він є символом радості, багатства, дружби. А ось тьмяно жовтий означає підступність і заздрість.

Помаранчевий колір символізує гордість, ліловий - покірність, а фіолетовий - дружбу.

Але так само важливо знати, що ж означає той чи інший квітка.

Наприклад, волошка означає грацію та елегантність, гвоздика - платонічну любов, троянда - красу, пристрасть. Півонія є символом слави і багатства, тюльпан - взаєморозуміння, орхідея - краси. Хризантема символізує благородство, гербера - таємницю, а ось лотос - щастя і довге життя.

Підбирайте правильні композиції і радуйте своїх половинок якомога частіше!

30/12/2015