Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Квіткове оформлення ресторану / кафе «Кант»

Квіткове оформлення ресторану / кафе «Кант»

Одна з головних складових успішного і процвітаючого ресторанного бізнесу це, безсумнівно, затишок і краса його залів. Зовнішня привабливість і інтер'єр ресторану повинен залишати приємні відчуття у кожного клієнта, що буде створювати інтерес повертатися до цього закладу ще не один раз. В даному випадку ключовим елементом вважається так званий ефектний дизайн, в створенні якого кращими помічниками стануть живі квіти.

Наша компанія BuketLand зовсім недавно провела квіткове оформлення залів в ресторані / кафе «Кант», який знаходиться на Солом'янці в м.Києві. Саме тут всім любителям приємно провести вільний час з сім'єю або в компанії друзів, а при цьому ще й смачно поїсти, надається можливість зануритися в інтер'єр класичного ірландського пабу з елементами ретро. Здавалося б, що в таку стилістику складно навіть придумати, не те що гармонійно вписати витончені, ніжні і такі вишукані створення як живі квіти. Але наші професійні флористи примудрилися зробити красу навіть в такому класичному інтер'єрі.

Всім відомо, що традиційними кольорами при оформленні залу в ірландському стилі вважається благородний зелений і коричневий відтінки. Ресторан «Кант» не став винятком. Так як «зелені» і так було достатньо, ми вирішили внести кілька витончених, але в той же час не помітних акцентів у вигляді квіткових композицій на столах. Вони були зібрані з вишуканих білих фрезій, в поєднанні з незвичайною Бруно і зеленим хіперікум. Композиції мали горизонтальну форму, що ні утяжеляло інтер'єр і дозволяло відвідувачам спокійно спілкуватися через столи. Всі підвіконня і настінні полички так само придбали новий зовнішній вигляд. На них були встановлені композиції з плюща, свіжих яблук і горіхів. Таке незвичайне поєднання створює чарівну атмосферу, яка здатна перенести на пару годин всіх без винятку в привітну Ірландію.

На барі серед усього розмаїття пива всіх сортів і смаків, елітного алкоголю та іншого гармонійно вписалася ваза з прекрасними трояндами сорти «Super Green», яка крім чарівного виду дарує всім відвідувачам вабить і приємний аромат.

Не обійшлося без традиційної символіки всіх пабів Ірландії - зеленого трилистого конюшини. На жаль, знайти цю рослину в свіжому вигляді можливо тільки в травні-червні, тому ми замінили його не менше прекрасними штучними аналогами.

Варто відзначити, що після всіх проведених робіт інтер'єр ресторану / кафе «Кант» став більш унікальним і набагато цікавіше. Ми з повною впевненістю можемо сказати, що нам вдалося внести в класичний стиль ірландського пабу трохи сучасності, фарб і свіжості.

Квіткове оформлення залів в ресторанах і кафе сприяє не тільки підвищенню зовнішньої привабливості, а ще й створення якогось іміджу і Вашої особистої візитної картки.

Компанія Buket Land завжди із задоволенням приймає замовлення на оформлення живими квітами ресторанів і кафе. Наші флористи гарантують якісну роботу та індивідуальний підхід до кожного замовника. Ми підберемо таке оформлення, яке буде гармонійним саме для Вашого інтер'єру, при цьому розставимо акценти там, де вони потрібні найбільше.

Якщо Ви хочете створити незвичайну і унікальну атмосферу в інтер'єрі Вашого кафе чи ресторану, залишити незабутні враження у клієнтів і подарувати їм трохи чарівної краси під час приємної вечері або обіду, тоді послуга квіткового оформлення залів створена саме для Вас! Живі квіти здатні створити ауру умиротворення і спокою, при цьому подарувати приємний аромат і залишити в душі незабутній відбиток про добре проведений час у Вашому ресторані.

23/09/2015