Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Квіткові традиції країн світу

Квіткові традиції країн світу

У всіх країнах люблять прикрашати квітами волосся, житла, міста, дарувати квіти в радісні дні і віддавати данину пам'яті в дні скорботи, освідчуватися в коханні квітами і влаштовувати масові свята квітів.

Фестивальні традиції

Одні традиції проводити фестивалі квітів тривають століттями, інші зародилися не так давно, але всі вони створюють атмосферу душевного підйому і щастя.

На острові Родос в останню суботу травня проходить Свято квітів як символ закінчення весни і початку літа, і продовжує традиції античних часів.

З 1933 року в Техасі почали проводити Фестиваль троянд, присвячений легенді Техасу - рожевої троянди. Це цілі поля квітучих троянд в найбільшому в США Саду Троянд, з яскравими уявленнями, ярмарками і розважальними шоу.

Свято конвалій у Франції в першу неділю травня бере початок в Середньовіччі. Букетиками свіжих конвалій прикрашали сукні, волосся, будинки і вулиці. Ними обмінювалися для вираження дружби і любові.

У Тулузі ранньою весною - фестиваль фіалки, у Франції це уособлення скромності і відданості.

Ось уже століття на півдні Франції проводять Свято Мімози, в кінці якого вибирають найкрасивішу дівчину Королевою Мімози.

У Країні Вранішнього Сонця під час цвітіння казково красивою сакури всі вулиці, сквери, парки, алеї та сади покриваються зачаровує погляд ніжним кольором символу Японії. Це явище відзначають святом «ханами».

В Італії відчуття, що свято квітів щодня. У цій країні цілий рік приділяють увагу прикрасі своїх осель і міських будівель, кожного вікна і балкончики, вулиць і двориків квітами і снопами класів, букетами і гірляндами.

В Іспанії улюблені фестивалі-конкурси Ендрамадос і Травневі Хрести, в яких іспанці беруть участь цілими родинами і змагаються в створенні величезних картин з троянд, каменів і інших природних матеріалів, ними покривають міські площі килимами з живих квітів.

У Китаї трохи більше 30 років тому обгрунтували свято півонії - символу любові, багатства і щастя. Саме в цей день проводиться величезна кількість весіль, як символ вічної любові і добробуту майбутньої сім'ї.

Дивовижний свято квітів більше 80 років тому заснувало Королівське суспільство. Старі візки, різна начиння і розбиті вазони, прикрашені яскравими композиціями, отримують нове життя і зігрівають душу спогадами про щасливе минуле.

Не можна не згадати і про гігантських площах квітучих тюльпанів і гіацинтів в Голландії, відомих всьому світу.

Букетні традиції

Французи дарують букети з тюльпанів, троянд і лілій як символ щирих сердечних почуттів. А букетами з маргариток висловлюють скорботу і пам'ять про загиблих.

В Італії в букетах найчастіше присутня соняшник як символ тепла, радості і сонячного світла. А хризантема втілює печаль і глибоку скорботу і приносять на могили померлих. На весілля ж взагалі не прийнято дарувати букети - там і так все навколо прикрашене квітами. До речі, традиція прикрашати весільне авто квітами прийшло до нас саме з цієї країни. І якщо у вас або ваших друзів наближається ця подія, доставка квітів в Києві порадує пунктуальністю і свіжістю букетів.

У Туреччині чоловіки дарують червоні тюльпани коханим, біло-синіми та фіолетовими висловлюють скорботу.

У кожного народу свої традиції, але любов до квітів об'єднує всіх!

25/02/2017