Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Всі тонкощі ведення квіткового бізнесу

Всі тонкощі ведення квіткового бізнесу

Квітковий бізнес - це красиво!

Для багатьох, можливо, стане подивом той факт, що на сьогоднішній день квітковий бізнес займає п'яте місце серед усіх існуючих бізнесів в світі. Якщо поміркувати, то що ж тут дивного? По-перше, квіти завжди були і будуть актуальними в будь-який час і зa будь-яких випадках. По-друге, квітковий бізнес це свого роду мистецтво - з ним приємно мати справу. Погодьтеся, що дарувати людям посмішки і радість приносить задоволення і нам самим, а що вже говорити про іскристих щасливих очах, які Ви бачите перед собою, підносячи кому б то не було букет живих прекрасних квітів.

Не варто випускати той факт, що квітковий бізнес є дуже прибутковим. Так, він дуже складний, копіткий і часом дуже ризикований, але якщо зайнятися їм серйозно, то можна досягти хороших результатів навіть при невеликих масштабах. Крім емоційно позитивного боку квіткового бізнесу, Ви ще й самостійно отримуєте естетичне задоволення. Ви тільки уявіть - так часто бачити навколо себе прекрасні і ароматні квіти, різноманітність всіляких відтінків і сортів. Такий собі маленький рай для цінителів прекрасного в нашому світі.

Сервіс в квітковому бізнесі

Природно, що кожен власник буде прагнути досягти такого рівня сервісу і обслуговування, при якому клієнти стануть повертатися за наступною покупкою саме до нього. Важливим аспектом є підбір персоналу, який буде безпосередньо працювати з Вашими кліентамі.Консультанти, кур'єри і продавці в магазинах повинні бути як мінімум доброзичливі в спілкуванні з людьми, а як максимум володіти хоча б елементарною інформацією про питання, пов'язані з квітами. Багато покупців, вибираючи букет або кімнатну рослину, не завжди повідомлені про умови правильного догляду за рослиною. В даних моментах саме Ваш персонал зможе допомогти йому, якщо, звичайно ж, буде компетентний в даному питанні.

Дуже серйозно стоїть підійти до питання вибору флориста для свого бізнесу. Квіти - товар швидко псується і не завжди легко подається транспортуванні. До цих ніжним створінням необхідний професійний підхід людини, який знає свою справу. Хороший спеціаліст коштує дорого, але і роботу свою робитиме якісно. Тому краще витратитися трохи більше, але при цьому залишатися впевненим у своєму товарі.

Всі тонкощі ведення квіткового бізнесу

У квітковому бізнесі одне з головних правил - витримати конкуренцію. Багато хто хоче почати займатися ним, але не всі розуміють всі нюанси і тонкощі цієї справи. Крім зрізаних живих квітів більшість квіткових магазинів пропонують своїм клієнтам на вибір кімнатні рослини в горщиках, які почали користуватися небувалою популярністю в останні роки.

Після оформлення юридичного статусу, Ви повинні подбати про своє головне товар - кольорах. Слід ретельно продумати всі нюанси, що стосуються умов зберігання, транспортування і навіть утилізації зіпсувалися рослин. Вам варто продумати тактику торгівлі і цінову політику, маркетингову компанію і багато іншого. Не забувайте, що будь-який бізнес - справа ризикова, тут або прибуток, або збиток. Ми радимо дивитися на квітковий бізнес більш оптимістично. Навіть якщо у Вас немає можливості почати свою справу самостійно, завжди можна дізнатися про партнерські програми інтернет-магазинів або умовах франшизи. Буде бажання працювати - будуть і гроші!

Практика показує, що велика кількість молодих квіткових бізнесменів зуміли окупити свій бізнес вже через півтора року роботи! Причому неважливо в якій формі організований бізнес. Що вже говорити - удача завжди вирішує за нас! Але пам'ятайте, що вона завжди йде в ногу з рішучими і сміливими людьми. Успіхів і реалізації всього задуманого!

10/09/2016