Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Квітковий дизайн будинку від BuketLand

Квітковий дизайн будинку від BuketLand

Квіти в будинку - тепло і затишок

Будь-яка квартира, якщо в ній відсутні будь-які кімнатні рослини, автоматично стає нудною та одноманітною, позбавленої життя і індивідуальності. Будь-які кімнатні рослини здатні надати квартирі або будинку тепло і затишок, наповнити повітря свіжістю і приємним ароматом, продемонструвати гостинність господарів і привнести нотку вишуканості в будь-який інтер'єр.

Внести різноманітність, а саме - озеленити свій інтер'єр можна, звернувшись за допомогою до досвідчених фахівців. Вони зможуть підібрати кімнатні рослини не тільки, дотримуючись законів дизайну, а ще й з огляду на фізіологічні потреби кожної рослини. Займатися пересадкою або переміщенням квітів слід також лише за допомогою професіоналів. Але якщо ж Ви відчуваєте в собі сили створити оригінальний квітковий дизайн в своєму будинку самостійно, рекомендуємо Вам ознайомитися з порадами служби доставки квітів.

Які рослини підходять для вітальні, спальні і кабінету?

Саме вітальня є головним відображенням теплоти і затишку Вашого будинку. У цій кімнаті Ви приймаєте гостей і відпочиваєте самі, тому важливо створити тут таку атмосферу, яка буде сприятливо впливати на людей і відображати Ваше почуття смаку. Великі вітальні можна прикрашати високими рослинами, які можуть служити функціональними перегородками, що дозволяють розділяти простір на зони. Для таких кімнат ідеально підійдуть фікус або шефлера. Маленькі вітальні, де часто буває шумно і тісно, ​​рекомендується озеленювати за допомогою невеликих рослин на різних рівнях: на підлозі, полицях і стінах. Таким чином, Ви зможете створити хвилеподібний ефект, при якому рослини будуть видні на будь-якому рівні. Флористи рекомендують використовувати кротон, ехмею або врієзію.

Для спальні слід підбирати такі рослини, які б тільки підкреслювали атмосферу самоти і безтурботності, а також сприяли розслабленню. Для цього можна використовувати лаванду, пеларгонію, які крім заспокійливого ефекту мають приємний тонким ароматом. Залежно від стилістичного оформлення спальні, можливо вибрати найбільш підходящі рослини. Наприклад, для спальні в стилі модерн відмінно підходять неорегелія, ріпсаліс, церопегія. Рекомендуємо також розміщувати на маленьких приліжкові тумбах невеликі квітучі рослини, наприклад, бегонії і примули.

Кабінет Вашої квартири або будинку повинен налаштовувати на робочу атмосферу. Для того щоб Вашу увагу не розсіюється і не відволікалася на інші речі, флористи рекомендують розміщувати в кабінеті рослини зеленого кольору. Загальновідомим фактом є те, що кактуси здатні поглинати негативне випромінювання техніки, внаслідок чого їх також бажано розміщувати в робочому місці.

Рослини для кухні та передпокою

Щоб створити атмосферу домашнього затишку на Вашій кухні спробуйте поставити там горщики з плющем, хлорофітумом або папороттю. Для фітодизайну кухні можна також вибирати декоративні плодові рослини, які будуть притягувати погляди яскравими плодами і добре вираженим ароматом.

Що ж стосується прихожей і ванної кімнати, то розташовувати тут кімнатні рослини - не найкраща ідея. У цих місцях надто великий недолік сонячного світла, часті протяги і підвищена вологість, що буде несприятливо позначатися на рослинах.

Погодьтеся, що іноді навіть сама невелика квіткова композиція, здатна оживити інтер'єр, внести в нього нотку вишуканості та оригінальності. При розумному розміщенні кімнатних рослин Ваша квартира наповниться теплом і затишком, буде виглядати дуже гостинною. Пробуйте експериментувати, дізнавайтеся про властивості того чи іншого рослини і знаходите в своєму будинку затишне і правильне місце для кожної рослини.

10/01/2017