Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Квітковий етикет | правильні манери

Квітковий етикет | правильні манери

Процес дарування квітів не такий простий і легкий, яким може здатися на перший погляд. Є певний квітковий етикет, якого варто дотримуватися. Особливо якщо Ви хочете не просто піднести букет в подарунок, а передати за допомогою квітів те, що словами не завжди можна сказати.

Є два основних правила квіткового етикету. Перше з них говорить, що квіти варто підбирати відповідно до підлогою, віком і станом людини, який отримає букет. Друге правило, не менше очевидне, говорить про те, що важливо враховувати привід, завдяки якому Ви збираєтеся подарувати квіти. Крім цього, пам'ятайте, що винуватець торжества зазнає великих радість і вдячність, якщо Ви подаруєте йому саме його улюблені квіти, тому так само не нехтуйте смаками та вподобаннями обдаровуваного.

Маленьким дітям, незалежно від їх статі, дарують невеликі букетики, складені з ніжних і дрібних квітів різнобарвною забарвлення. Така композиція буде прекрасно гармоніювати з основним подарунком у вигляді іграшки або коробки солодощів. На сьогоднішній день популярними стали букети з цих же м'яких іграшок і солодощів, що ще більше зможе здивувати і порадувати Вашого малюка.

Дорослим людям прийнято дарувати квіти на довгому стеблі. Молодим дівчатам - «благородні квіти» різних кольорів: від насиченого червоного до ніжно рожевого або білого. У таких букетах можуть бути присутніми гербери, троянди, орхідеї, лілії, еустоми та багато інших. Але тут слід враховувати такий факт, що, наприклад, орхідеї підійдуть більш зрілої жінки, яка має чуттєвою красою, в той час як яскраві і сонячні гербери - чарівним і юним створінням.

На сьогоднішній день поганим тоном вважається дарувати букети з лілій або хризантем білого кольору. Існує думка, що саме в такому забарвленні ці квіти є символами жалоби і смутку. Проте, нерідко можна зустріти саме білі кали або лілії в поєднанні з ніжного кольору трояндами у весільному букеті.

Вибираючи квіти для хворої людини, слід дотримуватися так само деяких правил квіткового етикету. Так, слід уникати різких і солодких ароматів, що виходять від подарованого букета. Не купуйте занадто великі букети за розміром або занадто дорогі. Найкраще підібрати такий букет, який буде зібраний з улюблених квітів хворого.

Важливим є зовнішній вигляд самого букета, тобто не тільки свіжість і гарний вид квітів, з яких він зібраний, а ще й правильного вибору упаковки. Зараз популярною стала традиція підносити квіти в щільній обгорткового паперу коричневого кольору або стилізованої під газету. Все частіше намагаються уникати вже пережили свій термін целофанові і строкаті упаковки з безглуздими закрученими стрічками. Куди симпатичніше буде виглядати букет без упаковки, рукоятка якого буде щільно обмотана атласною стрічкою в тон кольорів

Цветочный этикетКоли Ви вручаєте букет, його слід тримати квітками вгору і бажано в лівій руці. Так Ви звільняєте праву руку для вітання. Вручення квітів підкріплюють приємними словами та компліментами. Сам букет вручають господині будинку, якщо Ви просто навідалися в гості, або ж - винуватцю торжества. Якщо молода людина вперше відвідує будинок своєї коханої, то йому варто проявити знак уваги у вигляді букета господині будинку і її дочки. Такі букети ні в якому разі не повинні бути ідентичними, але при цьому повинні бути рівноцінними між собою.

Дарувати квіти завжди приємніше, ніж отримувати їх в подарунок. Адже саме в такий момент Ви можете побачити справжні щирі емоції, радість на обличчі обдаровуваного і його сяючі очі. Отриманий букет ставлять у воду і ставлять на найпомітніше місце, щоб своїм зовнішнім виглядом він радував усіх оточуючих і при кожній нагоді дарував приємний аромат і спогади.

Доставка квітів Київ

12/07/2015