Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Гербера - квітка радості і щастя

Гербера - квітка радості і щастя

Що ви відчуваєте, коли щасливі? Вам, мабуть, хочеться посміхатися, радіти, вас переповнює буйство різнокольорових емоцій? Ось саме такий він, квітка щастя - гербера.

Гербера - квітка радості і щастя - доставка квітів
Мало хто, ймовірно, замислювався, купуючи букет гербер, що ця квітка, який прийшов до нас з Південної Африки, близький «родич» наших айстр і ромашок. До речі, в англійських книгах про квіти, гербера носить назву «трасваальской маргаритки» або «трасваальской ромашки». І до сих пір зображення гербери красується на прапорі і гербі Мпумаланга - південноафриканській провінції, яка до 1995 року мала назву Східний Трансвааль. А латинське ім'я Gerbera присвоїв але цієї квітки вчений-ботанік з Голландії Ян Гроновіус в честь свого друга і колеги - також лікаря і ботаніка, Трауготт Гербера.Хотя, є й досить прозаїчне припущення походження назви - від латинського herba, що означає «трава». А є й досить міфічна історія про цю квітку. Згідно з легендою, юна німфа, неймовірно красива і настільки ж скромна, Герба, втомившись від нескінченних знаків уваги шанувальників її краси і чарівності, побажала сховатися від нав'язливих залицянь і перетворитися в нехитрий польовий квітка. І її краса і чарівність втілилися в невибагливому, але дуже привабливому квітці. Так і з'явилася гербера, така ж чарівна, скромна і чиста, як і красуня Герба. Ця квітка символізує невинність і чистоту, щирість і радість.

Гербера дуже популярний квітка. Вона входить до п'ятірки найбільш продаваних квітів після троянди, гвоздики, хризантеми та тюльпана. І це не випадково. Адже такий прекрасний квітка не міг би залишитися без уваги. У ньому дивним чином поєднується простота і витонченість. Форма і яскраві забарвлення суцвіть вже викликають радість і захоплення. Кошики, повні пелюсток, нагадують сонечко і наповнюють герберу життєствердною силою. Тому квітка асоціюється зі щастям, повнотою життя, здоров'ям, успіхом і одночасно з невинністю і чистотою.

Налічується понад тисячу сортів гербер, що відрізняються за різними ознаками. Найбільш відомі з них близько 80-ти видів, які з великим задоволенням використовують флористи для складання барвистих букетів, панно і композицій.

Дуже важливо, що букет з гербер може жити в вазах після зрізу до двадцяти днів. Просто наливайте води зовсім небагато, щоб стебла не загнивали, і щодня міняйте її. А коли ви вирішите подарувати букет з гербер, зверніться в службу доставка квітів Київ і вмілі руки професіоналів створять ідеальну композицію за вашим бажанням з найсвіжіших квітів.

Колірна палітра суцвіть гербери вражає своєю різноманітністю. Червоні, білі, жовті, помаранчеві, рожеві - вони притягують погляд з першої миті густотою кольору і величезною кількістю відтінків. Це найпозитивніший квітка стане чудовим подарунком для тих, кому ви захочете висловити свою шанобливість, увагу, повагу, вдячність і захоплення, і побажати радості, здоров'я, тепла і щастя!

21/12/2014