Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Квіти для спальні

Квіти для спальні

Квіти в спальні - за або проте

Для багатьох дуже важливим і нагальним залишається питання про те, чи варто ставити горщики з квітами в спальні, з огляду на всю енергетику кольорів і доведені факти про те, що квіти можуть як сприяти нашому самопочуттю, так і погіршувати його. Спальня - місце, де кожен з нас має намір відпочити, набратися нових сил і забути про існуючі проблеми хоч на пару годин. Тому ми все ж не рекомендуємо перевантажувати спальню кімнатними рослинами. Також не ставте горщики з квітами біля ліжка або біля ніг. Ще ми настійно не радимо Вам змушувати підвіконня спальні всілякими квітами.

Проте, не можна упускати той факт, що живі квіти, наприклад, троянди, хризантеми або півонії в горщиках будуть розпалювати пристрасть і фантазію. До речі, півонії - відмінний варіант кімнатної рослини для молодої подружньої пари. Взагалі з кожного правила є свої винятки, тому питання про квіти в спальні для кожного індивідуальний. Так, вазон з камелією або алое зовсім не зашкодить ні інтер'єру, ні енергетичному положенню в кімнаті. Червона камелія, наприклад, допоможе впоратися з сексуальними проблемами, а алое буде збагачувати кімнату киснем, поглинаючи при цьому вуглекислий газ.

Квіти для спальні

Так само як і алое хорошими «легкими» у Вашій спальні стануть спатифиллум, герань і хлорофітум. Крім усього іншого вони ще й є своєрідними фільтрами, що очищають повітря від шкідливих мікроорганізмів і бактерій, при цьому створюючи всі умови для спокійного сну. А така рослина, як драцена допомагає позбутися від негативного випромінювання від техніки. Тому, якщо Ваша спальня одночасно ще і невеликий кабінет, драцена - незамінний житель кімнати.

Погодьтеся, що в будь-якому інтер'єрі квіти здатні створити атмосферу затишку, а в спальні - ще й допомагають відволіктися від усіх турбот. Горщики з квітами не рекомендується ставити далеко від вікна, так як від нестачі світла вони незабаром зів'януть. Заздалегідь виділіть місце для квітів у Вашій кімнаті і в залежності від Ваших особистих смаків та уподобань розміщуйте свої улюблені півонії або хризантеми на відведеному столику біля ліжка або тумбі.

Квіти в спальні - міцний сон

Безумовно, квіти будуть вимагати щоденного догляду, щоб їх вигляд не пригнічував Вас, а навпаки радував і приводив в стан легкої ейфорії. Для створення в спальні унікальної атмосфери зовсім не обов'язково перевантажувати інтер'єр всілякими кімнатними рослинами. Досить буде поставити невеликий вазон з чайною трояндою, дзвіночками або лілією на столику біля ліжка. Окрім краси, кімната наповниться легким і приємним квітковим ароматом. Пам'ятайте, що будь-яка квіткова композиція в спальні повинна бути виконана в світлих тонах, але не нехтуйте своїми смаками і бажаннями.

Якщо Ви хочете внести в спальню нотки японської культури, то можна в кутках кімнати поставити невеликі дерева бонсай або горщики з орхідеями. Стіни можна прикрасити ікебану або композиціями з сухих гілочок і живих квітів. Ще одним трендом японського стилю стали підвісні скляні вази небесного кольору, з живими квітами всередині.

Якщо Ваше бажання - не тільки внести елегантності в інтер'єр спальні, а ще й нотки екзотики, тоді сміливо помістіть в настінне кашпо або на столик каттлеї, фаленопсіси або калатеи. Можете подбати про додаткове освітлення або підсвічування, які будуть підсвічувати композицію, наприклад, знизу і тим самим опромінювати кімнату м'яким світлом і робити її більш ефектною. Уміло підібрані квіткові композиції для Вашої спальні з допомогою доставки квітів Київ будуть не тільки створювати оригінальний інтер'єр, а сприяти прояву Ваших таємних бажань і чарівних мрій.

13/01/2017