Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Квіти = Щастя

Квіти = Щастя

Взаємодія науки і природи призвело до одного дуже цікавого дослідження. Воно проводилося з метою знаходження зв'язку між квітами і ступенем задоволеності життям.

У період науково технічного прогресу і не здорового способу життя, існує багато методів для придушення стресу і поганого самопочуття. На думку експертів найбільш дієвим способом є фізичні вправи. Але згідно з недавнім дослідженням професорів Університету штату Нью-Джерсі, природа нам дає ще один ефективний і в той же момент простий спосіб поліпшити емоційне здоров'я. І це, як не дивно, квіти.

Квіти = Щастя - доставка квітів
Наявність квітів в будь-якому місці призводить до щасливих емоцій оточуючих, посилення почуття задоволеності життям, а також впливає на соціальну поведінку в хорошому сенсі.

Відповідно до проведених дослідів Жаннет Джонс (професор психології і провідний дослідник) з'ясував, що завдяки кольорам люди можуть керувати своїм настроєм щодня. Команда фахівців вивчала зв'язок між квітами і задоволеністю життям в ході експерименту протягом 10 місяців. Ядром наукових дослідів стали поведінкові та емоційні реакції учасників на отримання квітів. Результати показують, що квіти є потужним, природним і естетичним джерелом людського настрою.

Після дослідження професор дійшов таких висновків:

1. Квіти мають безпосередній вплив на щастя людини. Всі учасники дослідження мило посміхалися і показали свою радість на отримання квітів, демонструючи подяку і неймовірний захват. Дана реакція була універсальною і простежувалася у всіх вікових групах. Для того, що б зробити Вашу другу половинку по-справжньому щасливою замовте квіти з доставкою по Києву.

2. Квіти також відрізняються довгостроковим позитивним впливом на настрій. Особливо, учасники дослідження відзначили, що відчували себе менш пригніченими, тривожними і хвилюючими після отримання квітів, і демонстрували найбільш високе почуття задоволення життям.

3. Квіти роблять нас більш комунікабельними і привітніше. Наявність квітів в квартирі призводить до збільшення спілкування з рідними і близькими. Скористайтеся послугою доставка букетів по Києву і подаруйте радість рідним.

В кінці квіткового досвіду доктор сказав: «Тепер наука довела теорію про те, що квіти роблять нас щасливішими. Головним доказом цього служить сильне позитивний вплив кольорів на наше емоційне благополуччя. »

19/12/2014