Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Які квіти дарувати | Градація по знаку Зодіаку

Які квіти дарувати | Градація по знаку Зодіаку

Коли ми вибираємо кому-небудь в подарунок квіти, ми часто керуємося своїми особистими уподобаннями. Іноді, згадуємо улюблені квіти обдаровуваного і шукаємо саме їх, рідше - згадуємо поради про те, що квіти обов'язково повинні відповідати статтю, віком і події, а ще менше знаємо про те, що квіти в подарунок підбирають у відповідності зі знаком Зодіаку людини, якій вони призначені.

У цій статті ми розповімо Вам про те, які квіти астрологи вважають найбільш підходящими для кожного знака Зодіаку. А Ви вже самі вирішите - правда це чи ні, порівнявши гороскоп до своїх уподобань. Нагадаємо, що замовити квіти з доставкою по знаку Зодіаку Ви можете тут.

Які квіти дарувати Овнам

Отже, перший представник - Овен. Цей знак Зодіаку відрізняється своєю дитячою наївністю і відкритістю світу, самозакоханістю і безстрашністю. Астрологи радять дарувати таким людям фіалки, волошки, тобто такі квіти, які допоможуть Овнам відкрити їх серцеву чакру.

Що дарувати знаку Зодіаку Телець?

Телець - спокійний і врівноважений темперамент, вольовий характер. Якщо Ви виведете таку людину з себе - стережіться. Адже в разі подразнення Тельці знесуть все на своєму шляху. Таким людям радять подавати в подарунок конвалії і бузок - ці квіти як ніщо краще зможуть пом'якшити їх серце.

Які квіти подарувати Близнюкам?

Наступний знак Зодіаку - Близнюки. У таких людей завжди борються дві людини. Але, тим не менше, більшість представників відрізняється від інших людей швидкістю розуму, хорошим почуттям гумору і граціозністю. В такому випадку підійдуть нарциси, жасмин або маки - вони допоможуть згадати Вам про почуття власної гідності.

Букет квітів знаку Зодіаку Рак 

Найвеселішим і позитивним знаком Зодіаку воістину вважається Рак. Представники цієї групи завжди знаходяться в центрі уваги, але при цьому ретельно приховують свої справжні емоції. Будь-які квіти білого кольору допоможуть підняти цей знак.

Уподобання за кольорами у знака Зодіаку Лев

Напевно, навіть не читаючи характеристики Льва, багато хто зможе правильно охарактеризувати цей знак. Горді і самозакохані представники цього знака Зодіаку люблять бути задоволення, при цьому завжди готові захищати себе і свою сім'ю в разі небезпеки. Астрологи рекомендують дарувати таким людям півонії, хризантеми і нігтики - квіти, які сприяють сприятливому впливу на нервову систему.

Букет в подарунок Дівам

Діви - великі критики чужих недоліків, які не помічають вад з такою ж копіткістю у власному характері. При цьому люди, народжені під цим знаком Зодіаку, дуже витривалі, спокійні і вірні своїм звичкам. Таким натурам астрологи радять дарувати айстри всіляких квітів, які допоможуть посилити їх романтичні почуття.

Які квіти люблять люди під знаком Зодіаку Терези

Представники Терезів завжди прагнуть досягти гармонії у своєму житті. Ці люди дуже доброзичливі і доброзичливі, люблять працювати, але при цьому можуть впадати в ліниве стан, з якого досить-таки довго виходять і потім знову приступають до роботи. Цьому знаку Зодіаку підійдуть кали, ромашки і флокси, які сприятимуть розвитку емоційності.

Чим порадувати Скорпіона

Скорпіони - справжні цінителі свого внутрішнього его. Таких людей можна обчислити по очах, в них відбивається повне розуміння всього, що відбувається навколо. Ці люди ніколи не лестять, а коли роблять компліменти - кажуть абсолютно щиро. Даний знак Зодіаку астрологи радять дарувати хризантеми, гвоздики або півонії яскравого забарвлення - ці квіти допоможуть посилити чуттєвість і пом'якшити характер Скорпіонів.

Квіти Стрільцям

Люди-Стрільці відрізняються прямотою своїх висловів, наївністю до зовнішнього світу і щирістю своїх думок і почуттів. Вони не завжди розуміють, за що на них ображаються і сердяться, адже все, що було ними сказано - правда. Таким людям рекомендують подавати в подарунок бузок, троянди, сині волошки або тюльпани, які благотворно вплинуть на їх інтелект.

Які квіти дарувати Козерогу

Козероги йдуть по життю до своєї мети крок за кроком, не часто їх можна виділити в натовпі. При цьому такі люди мають здатність різко і прямо висловлювати своє невдоволення, не звертаючи уваги на почуття інших. Цьому знаку Зодіаку відмінно підійдуть будь-які махрові квіти з сильним ароматом. Такі квіти зможуть посилити романтичну сторону Козерогів, зробити їх відповідальними в любові.

Подарунок Водолія

Представники знаку Зодіаку - Водолій - спокійні та врівноважені натури. При цьому таких людей виділяє особливе ставлення до оточуючих: вони ніби живуть в своєму власному світі і люблять дивувати незвичайними вчинками. Астрологи рекомендують дарувати нарциси, тюльпани і будь-які інші цибулинні рослини, які допоможуть зробити швидке і правильне рішення в будь-якій проблемній ситуації.

Що подарувати людям, у яких знак Зодіаку Риби

Риби звикли плисти за течією життя, вони байдужі до думки оточуючих і в основному - творчі натури. Таким людям підійдуть незабудки, фіалки або будь-які польові квіти, зібрані в букет. Ці квіти допоможуть зміцнити волю і зробити Риб більш чесними і правдивими.

26/07/2015