Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Квіти в склі і за склом

Квіти в склі і за склом

Ваза для живих квітів

Як часто, отримуючи в подарунок квіти, ми думаємо, в якій вазі вони будуть виглядати краще? Як часто, купуючи вазу, ми думаємо про те, наскільки впишеться вона в наш інтер'єр?

Ймовірно, одна з універсальних різновидів ваз це ваза з прозорого скла. Форма і розмір її можуть бути різними, але сам факт прозорості та легкості робить її ідеальною для квітів будь-яких сортів і відтінків. Квіти в такій вазі завжди будуть виглядати стильно і красиво. А якщо декорувати дно вази штучними квітами, ягодами, маленькими фруктами, камінням або кульками, то це зробить з вази з квітами справжній витвір. При бажанні можна додавати в воду харчові барвники - це зробить вазу яскравим акцентом кімнати. Звичайно, все це потрібно утримувати в ідеальній чистоті, щодня міняти воду і ретельно мити вазу, стебла рослин і елементи декору. Замовивши букет через службу доставки квітів в Києві, ви отримаєте можливість довгий час насолоджуватися його красою і свіжістю. Не забудьте звільнити букет від обгортки, а стебла квітів від нижнього листя.

У вільний від наявності букетів час прозора ваза може стати хорошим декором інтер'єру. У таких вазах можна викладати кавові зерна, морські камінці і мушлі, жолуді, різнокольорові бобові і горіхи, намистини і засушені колоски. Крім того, невисокі вази можна використовувати в якості свічника. З широких круглих або прямокутних ваз можна зробити нічний світильник, поклавши в неї невелику новорічну гірлянду. Вазу зовні також можна декорувати стрічками, мереживом, бісером, смужками яскравого паперу - всім, що прийде в голову і буде відповідати настрою або свята.

Стабілізовані квіти

Одним з варіантів красивого і оригінального квіткового подарунка для абсолютно будь-якої людини будь-якої статі буде яскрава композиція з квітів у вакуумі. Відразу вбиваються три зайця: барвиста композиція з квітів, скляна прозора ваза і відсутність необхідності піклуватися про збереження свіжості квітів протягом 4-5 років. Особливо раді такому подарунку будуть явні алергіки, любителі тютюнопаління та домашніх тварин, і ті, хто геть-чисто забуває доглядати за квітами. Будьте впевнені, ваш квітковий подарунок не залишиться без уваги на будь-якому святковому подію. Крім того, квіти в вакуумних судинах можуть служити прекрасним елементом декору для будь-якого інтер'єру, треба тільки правильно підібрати квіти для композиції. Такі «букети» не боятися ні протягів, ні морозів. Їм не потрібне сонячне світло і полив - яскраві промені сонця і підвищена вологість навіть шкідливі.

Чому ж так довго зберігаються фарби і свіжість квітів? Використовується принцип бальзамування. Природний сік рослин замінюється розчином на основі гліцерину. Для того, щоб квіти полонили яскравими фарбами, їх зривають саме в момент піку розкриття бутонів, вибираючи при цьому тільки найкращі та здорові екземпляри, без жодної плямочки і пошкоджень. Посудина, в який будуть поміщати композицію, ретельно обробляють зсередини, щоб досягти абсолютної прозорості і уникнути можливість попадання мікробів на рослини. Після того, як повністю буде поміщена в колбу квіткова композиція, колба запаюється і з неї викачується все повітря. Відсутність повітря і скло роблять квіти оптично більш яскравими і великими. Правда, до них не можна доторкнутися і насолодитися запахом.

Вибирати вам, що важливіше - аромат живих квітів у вашому будинку або їх багаторічна нев'януча краса.

08/06/2017