Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Домашня оранжерея

Домашня оранжерея

Колекціонування квітів - захоплююче хобі

Хтось колекціонує тарілки з різних країн, хтось - магнітики на холодильник, хтось красивих людей або кішок, а хтось - живі квіти. Що поробиш, коли насправді колекціонування квітів - твоє хобі? Коли тобі так цікаво спостерігати за тим, як нова рослина наповнюється життям, зростанням і світлом, коли воно дякує тебе за дбайливий догляд прекрасним цвітінням і ароматом, то розлучатися з таким хобі не захочеться вже ніколи!

Якщо Ваша любов до квітів така ж сильна як у нас, не задавалися Ви питанням - чому б не створити вдома свою власну оранжерею? Ми запитали про це себе і вирішили - чому б і ні! Маючи величезне бажання, трошки грошей і вільного часу, навіть в самій крихітній кімнаті це цілком реально здійснити.

Що потрібно для створення домашньої оранжереї?

Покликані на допомогу садівникам і любителям квітів, на основі розробок сучасних технологів, зовсім недавно були розроблені різні мініатюрні домашні оранжереї з повністю автоматизованими процесами. Такі установки здатні допомогти Вам досягти максимального результату в процесі вирощування квітів при мінімальних витратах Вашого дорогоцінного вільного часу. У будь-якому випадку, варто не забувати про те, що головний фактор зростання і розвитку рослин - Ваша любов до них.

Перед безпосередньою організацією домашньої оранжереї слід ретельно продумати те, що саме Ви хочете вирощувати, в якій кількості, а ще - ознайомитися з мінімальними інструкціями про культивації рослин в домашніх умовах. Згодні, в частих випадках вирощування рослин - дуже трепетний і кропітка праця, але повірте - його результати не змусять Вас довго чекати і подарують набагато більше, ніж Ви віддали!

Створення домашньої оранжереї

Розповімо Вам про те, як створити домашню оранжерею на своєму балконі. На першому етапі слід вибрати горщики і вазони, в яких будуть посаджені квіти. Для створення більшого простору можна зробити спеціальні виноси, підвісні кашпо або плетені кошики. Пам'ятайте, що такі елементи будуть вимагати особливого догляду, так як попадання опадів, прямих сонячних променів будуть ускладнювати розвиток будь-якої рослини.

Дуже важливо зрозуміти на яку сторону виходять вікна балкона, як довго сонячні промені освітлюють балкон та інше. Після цього можна складати список бажаних рослин. Наприклад, на сонячній стороні ідеально розміщувати кактуси, маргаритки, флокси. А на північній - незабудки, зебріну і тютюн.

Насправді оранжерею можна зробити і в будь-який інший кімнаті, або навіть відразу у всіх, розмістивши квіткові горщики по всій квартирі. Крім задоволення Ваших душевних потреб в кольорах, вони ще будуть виконувати роль відмінного декору і зможуть створити унікальну обстановку.

Наприклад, в'юнкі рослини можна підвішувати в кутках кімнати. Невибагливий у догляді папороть, який символізує багатство і достаток, також варто розмістити в кутку. Уздовж однієї стіни, а ще краще - безпосередньо на ній, можна розвісити красиві горщики з великими квітучими рослинами. Таким чином, вони не будуть заважати іншим рослинам, і притягати погляд, так як розташовані на рівні очей.

Не забувайте про те, що тільки лише любов до квітів, терпіння і вміння чекати, зуміють допомогти Вам облаштувати Ваш будинок, створивши при цьому вічну атмосферу літа. У такій оранжереї Ви забудете про те, що таке смуток і осіння хандра, зимові морози і самотні вечори. При одному погляді на Ваших улюблених квіткових вихованців буде підніматися настрій, цього буде цілком достатньо, щоб нагадати Вам про прекрасні дні і моменти Вашого життя. При цьому, Ваша кімната буде завжди наповнена свіжістю і приємним легким ароматом квітів. Пробуйте, експериментуйте і насолоджуйтеся красою навколо себе!

29/11/2016