Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Цікаві «квіткові» факти

Цікаві «квіткові» факти

Квіти - це цілий джерело цікавих фактів! А дійсно, чи багато ми знаємо про квіти?

Мова Квітів

Раніше, в минулих століттях, був поширений мову квітів - селам, який допомагав людям за допомогою квітів висловлювати ті чи інші почуття. Наприклад, гілочка квітучої вишні була символом визнання в любові. А ось за кількістю квіток гіацинта визначали день побачення. Якщо ж жінці приходила троянда з миртом, значить, лицар пропонував їй руку і серце. У разі, якщо дама погоджувалася, то посилала в відповідь маргаритки, які і означали її згоду.

Незабудка

Як виявилося, що незабудка - це єдиний квітка, який несе однакове смислове значення фактично на всіх мовах світу. В Англії, наприклад, ця квітка називається forget-me not. І навіть не дивлячись на те, що ця квітка має однакову назву, то легенда його походження в кожній країні - різна.

Біоритми та Квіти

Квіти, як і будь-який інший організм, живуть за певним графіком. Але цей графік для кожної квітки свій, індивідуальний. Наприклад, квіти цикорію прокидаються в 3-4 години ранку, а ось в 5 ранку - квіти маку, шипшини. О 6 ранку пробудження відбувається у кульбаб, дзвіночків, за ними слідують в'юнки. О 9 ранку розправляють свої пелюсточки нігтики.

Опівдні навпаки яскраві віночки починають ховатися. О першій годині дня поникают дзвіночки, в два - кульбаби і маки, в три - цикорій, в чотири закриваються нігтики, о п'ятій вечора засинає гвоздика, о шостій - жовтець, в сім - шипшина.

А такі квіти як сон-трава, нічна фіалка якраз прокидаються саме в нічну пору і вважають за краще не промінчики сонця, а місячне сяйво.

Дивовижна Реакція Квітів

Було зафіксовано різну реакцію квітів на два різних звернення до них. А точніше, був проведений експеримент, в рамках якого, один флорист доглядав за квітами і регулярно поливав, а інший обривав пелюстки з квітки. Спеціальні, раніше встановлені, прилади зафіксували різну реакцію квітів на цих двох флористів. Висновок: рослини точно як живі істоти по-різному можуть реагувати на людину, в залежності від поводження і ставлення до них.

Сама «Доросла» Квітка

Воістину найдоросліший квітка (іншими словами, найстаріший) - троянда, росте в Німеччині біля стін собору в Хільдесхайм. Цей кущ троянди щорічно цвіте вже на протязі вже 1000 років! За тисячоліття трояндовий кущ настільки розрісся, що фактично вже зрівнявся по висоті з цим самим собором, що виглядає дійсно неймовірно і чудово.

Оригінальний Збірку Віршів

Відомий мікромініатюрист Анатолій Коненко став творцем найоригінальнішого збірки віршів, які належать великому російському поету Олександру Сергійовичу Пушкіну. Справа в тому, що А. Коненко помістив твори Пушкіна в абсолютно мініатюрної книжечці (її розмір становить 30 * 32 мм). Особливість і унікальність такої книжки полягає в тому, що вона створена зі справжніх пелюсток троянд!

«Гладіолус»

Походження назви цієї квітки зобов'язане письменникові Стародавнього Риму - Плинию старшому. Він звернув увагу на надзвичайну схожість квітки зі зброєю гладіаторів. У перекладі з римського «gladius» означає «меч», що надає квітці певного войовничого значення.

Мімози

А ось звичні для нас жовті мімози, які найчастіше є подарунком на 8 березня, на самій-то справі мають іншу назву - акація срібляста! Виявляється, справжня мімоза бузкового кольору, а не жовтого. Акація срібляста, як і мімоза належать підродини мімоз, з цього і на жовту квітку поширилося таку назву.

Доставка квітів Київ

18/09/2016