Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Флористичне оформлення весілля: з чого почати?

Флористичне оформлення весілля: з чого почати?

Весілля - саме хвилююча подія в житті кожної людини. Але перед нареченою і нареченим стоїть величезна праця по організації весілля, потрібно все продумати до дрібниць і нічого не забути! Адже день весілля повинен перетворитися в справжню казку. А яка може бути казка без квітів?

Дуже важлива деталь кожного весілля - її правильне флористичне оформлення. Але з чого ж почати?

Оформлення весілля: перший етап

Спочатку, нареченому і нареченій слід визначитися зі стилем і тематикою весілля. Адже флористичне оформлення повинно підкреслювати обраний стиль, гармонійно доповнювати його і стати його невід'ємною частиною. Дуже важливо, за допомогою правильно підібраних квітів підкреслити індивідуальність нареченого і нареченої, передати трепетність і зворушливість події.

Що ж включає в себе весільна флористика?

Весільна флористика включає в себе наступні атрибути:

• Букет нареченої, який є найважливішою деталлю образу нареченої.

• Бутоньєрка нареченого, яка виконується в тому ж стилі, що і букет нареченої, щоб створити гармонійну загальну картинку.

• Браслети для подружок нареченої. За бажанням, можна також замовити для подружок нареченої браслети, які будуть повторювати квіткову композицію букетика нареченої. Ефектніше і цікавіше виглядатимуть такі браслети, якщо подружки нареченої надінуть сукні в одній колірній гамі.

• Весільна арка. Зазвичай весільна арка використовується лише на виїзних церемоніях.

• Так званий «back-фон» жениха і нареченої в банкетному залі теж повинен бути святково оформлений і декорований квітами.

• Оформлення банкетного залу, де буде проходити торжество. Зазвичай, в оформлення залу включається так само оформлення столів, що дійсно стане приємною деталлю і для Ваших гостей.

• Оформлення машин. Атласні стрічки, безліч різнокольорових повітряних куль поступово відходять в сторону. Живі квіти, як весільний прикраси автомобіля виглядають куди краще, святковіше і ефектніше.

Флористичне оформлення весільного залу

Для того, щоб прикрасити банкетний зал потрібно, перш за все, знати, чого ж саме Ви хочете. Зараз стало дуже популярним проводити весілля в певній тематиці. Обрана тематика повинна бути у всьому, простежуватися навіть в деталях. З цього, обговоріть з флористом заздалегідь, який саме буде весілля у Вашому уявленні, щоб квіти не вибивалися із загальної картинки, а стали гармонійним доповненням. Так само варто врахувати в підборі потрібних кольорів вподобання нареченої та нареченого.

Прикраса банкетного залу необхідно виконувати в тому ж стилі, що і весільний букет. Головне правило весільного оформлення - створити загальну картинку гармонійної. Важливо, щоб всі весільну оформлення було як одне ціле. В такому випадку, Ваше весілля буде казковою і дивно стильною. Адже флористичне оформлення потрібно не тільки для того, щоб додати в торжество святковості і краси, а й створити саме ту атмосферу, яка має бути присутня на такому хвилюючому подію як весілля.

Так само, досвідчені флористи знають, які саме квіти потрібно використовувати, щоб створити той чи інший ефект. Наприклад, якщо Ви бажаєте перетворити весілля в неймовірно ніжний і повітряний свято, то для флористичного оформлення банкетного залу використовуються еустоми пастельних тонів, півонії. Саме ці квіти допоможуть створити неймовірну пишність і додадуть в торжество ніжності і трепетности.

Головне, довірити клопоти по квітковому оформленню Вашого весілля справжнім професіоналам, тоді вона стане дивно прекрасним і воістину найкрасивішим подією у Вашому житті.

15/09/2016