Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Геральдичні квіти

Геральдичні квіти

Серед усього розмаїття кольорів, що оточують нас у повсякденному житті, виділяють такі специфічні їх види як геральдичні квіти. Саме вони стали державними символами багатьох країн. У цій статті ми постараємося розповісти Вам докладніше про таких геральдичних кольорах як троянда, лілія і хризантема.

Роза з'явилася на просторах Європи в далекому 1270 році. Спочатку граф Тібольд IV Шампанський завіз її до Франції, а вже потім цей благородний квітка з'явився в Англії. Представники королівського дому Ланкастерів відразу ж полюбили розкішну червону троянду і тут же зробили її своєю емблемою. Нащадки династії Йорків так само не змогли встояти перед чарами цього чудесного квітки і надійшли точно так же, як і їх попередники, лише вибрали білу троянду. Купити троянди в Києві можна за допомогою нашого магазину квітів.

Роза стала настільки популярною в колі європейських дворян, що уряд змушений був запровадити обмеження на використання зображення троянд в своїх гербах. Таким чином, тільки представники королівських будинків на своїх гербах могли мати зображення вінків або гірлянд з безлічі троянд, в той час як звичайні дворяни могли використовувати лише поодинокі квітки. Як добре, що на сьогоднішній день не існує такого жорсткого обмеження, і Ви можете дарувати, купувати і використовувати в своїх цілях ці прекрасні квіти в будь-якій кількості!

Наступний не менш популярний геральдичний квітка - лілія, який завоював серця багатьох французів. Найбільш відомим використанням цієї квітки стала тріада з лілій королівської династії Бурбонів. За 200 років правління цієї династії Франція була в буквальному сенсі усипана символікою, зображеннями і емблемами лілій на різних гербах, тканинах, прапорах і штандарти. Існує навіть така думка, що королівська лілія у Франції це зовсім не лілія, а давніший стилізований символ ірису.

Хризантема - здавалося б, звичайної форми квітка, а теж став геральдичним і знайшов своє місце на імператорської друку в Японії. Як відомо, це країна, в якій на державному рівні скасований герб, але присутній імператорська друк, де і відображена хризантема. Японці неспроста вибрали і жовтий колір зображення цієї квітки, що символізує сонце. До сьогоднішніх днів японці, прихильники давніх традицій використовують цю квітку при оздобленні парламентських приміщень. Доставка квітів Київ - свіжі хризантеми з доставкою додому!

Існує ще багато інших квітів, які використовуються в геральдиці і всі вони за своєю сутністю створені для того, щоб радувати Вас своєю красою!

03/02/2015