Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Гортензія - солодкий нектар щирості

Гортензія - солодкий нектар щирості

Часто ми не надаємо значення маленьким проявів уваги, іноді через те, що не розуміємо справжнього змісту цих дрібниць. Більшість з нас звикли до того, що на свято прийнято дарувати квіти. І, в основному, це бувають широко відомі і найпоширеніші - троянди, лілії, тюльпани, ромашки ... Але ж краса і незвичність тих кольорів, про які ця розповідь, анітрохи не поступається, а часто навіть підкреслює смак і нестандартність як дарувальника, так і тієї особи, якій вони призначені.
Ця квітка з великими суцвіттями названий ім'ям принцеси Гортензії, яка була сестрою одного з принців Священної Римської імперії і мала славу витонченої і щирою. Пізніше європейські вчені-ботаніки присвоїли йому ще одну назву - Hydrangea, що в перекладі з латинської та з грецького означає «глечик з водою». Ймовірно, через схожість насіннєвих коробочок з судинами для води або, за іншою версією, за вологолюбивість рослини.

Кущі або маленькі дерева гортензії в природному середовищі поширені в Південній і Північній Америці, деякі види - в Росії і на Далекому сході, в Південній, і - найбільша кількість видів - в Східній Азії, особливо в Китаї та Японії. До речі, японці називають гортензію «аудзісай» і пов'язують його появу на землі з днем, коли народився Будда, і тоді з неба посипалися ніжні пелюстки красивого квітки і полився нектар «Амача» - ніжний і солодкий. Якщо буквально перевести ієрогліфи в назві, це означає «фіолетовий квітка, схожий на сонце». У Країні Вранішнього сонця ця квітка дуже люблять і шанують. У день святкування народження Будди в храмах посеред невеликих басейнів встановлюють статуї Будди-немовляти, і японці, які приходять на свято, з благоговінням ллють солодкий чай Амача на голову статуї. Цей чай є ритуальним напоєм і вариться з листя аудзісай. Згідно з повір'ям, він не тільки лікує від укусів змій і комах, а й захищає від злих духів, оскільки має велику магічну силу. Крім того, листя гортензії містять велику кількість цукру, і до появи його в Японії, з листя готували гутою сироп, який використовували як сахарин в Європі.

Квітки гортензії у більшості видів білого кольору, але часто зустрічаються також червоні, рожеві, сині і бузкові. Як не дивно, забарвлення бутона залежить від рівня кислотності грунту і від вмісту в ній алюмінію, який і надає синій відтінок квіткам.

За часів Вікторіанської епохи гортензія символізувала холодність, марнославство і байдужість. Але зазвичай повнокольоровий бутон гортензії викликає асоціацію з повнотою і щирістю почуттів в будь-яких ситуаціях. Крім того, ніжні квіти гортензії означають любов і відданість, скромність і добродушність. Вони гармонізують простір, допомагають у встановленні доброї атмосфери і приносять успіх у справах.

Квітки гортензії дуже витончено виглядають як в букетах, так і в поєднанні з іншими квітами для додання індивідуальності і легкості композиції. Знаючі флористи сервісу доставка квітів по Києву складуть букет за вашим бажанням, і ви отримаєте його точно в строк.

23/12/2014