Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Хризантема - подарунок сонця

Хризантема - подарунок сонця

Починаючи з липня і до пізньої осені, практично до перших морозів, радують флористів своєю стриманою красою ці благородні, з гіркувато-прохолодним запахом, квіти. Вони досить різноманітні за забарвленням, за розміром бутонів, по висоті стебел і навіть за кількістю бутонів на стеблі

Культура вирощування хризантем зародилася близько 3 тисяч років тому в Китаї. У Піднебесній ці квіти висаджувалися в горщики і символізували вірність, а крім того честь, гідність, високе положення в суспільстві. Носити одяг із зображенням хризантеми на ній мали право виключно члени імператорської родини.

Потім, разом з буддизмом в VI столітті традиція розведення хризантем прийшла в Країну Висхідного Сонця. Саме тут розвинули особливу культуру вирощування хризантем, надавши їй особливий неповторний стиль і вишуканість. За переказами, сонячні промені, що впали на землю, розсипалися на іскри. І в тих місцях виросли прекрасні золотисті квіти з тонкими, як промінчики сонця, пелюстками. Адже «хризантема» перекладається як «Златоцветная». Тому в Японії хризантему називають квіткою Сонця. До сих пір ними прикрашають сади при храмах. Цей улюблений квітка для японців є символом довголіття, благополуччя і дружби, і міцно увійшов в національну культуру. Його зображення красується на гербі країни, а головна нагорода держави - Орден Хризантеми.

Цей прекрасний квітка прижився не тільки в Китаї і Японії, але і в країнах південно-східної Азії - Кореї і В'єтнамі, де став символом чистоти помислів, ясності розуму і мудрості. До Європи рослина ввезли в XVII столітті, а в XIX столітті воно з'явилося і в Росії. А доставка квітів по Києву допоможе Вам придбати хризантеми і в Україні.

А в результаті майстерної роботи селекціонерів з'явилася величезна кількість сортів, які надихають флористів різноманітністю і яскравістю фарб на створення цікавих букетів і композицій. Фахівці різних країн налічують від 10 до 15 класів хризантем, які в свою чергу поділяються на сорти в залежності від розміру і відтінку квітки, висоти куща і термінів цвітіння.

Букет хризантем буде прекрасним доповненням до подарунка для будь-якого торжества. Оскільки за розміром бутона квітки хризантеми бувають як маленькі, так і середні, і навіть великі, це дає додаткові варіанти для складання ідеальної композиції.

І маленька порада. Зрізані хризантеми дуже довго збережуть свіжість, якщо, перш ніж поставити їх у вазу з чистою водою, прибрати всі листочки з нижньої частини стебла. І, якщо ви будете міняти воду щодня, то продовжите ваше насолоду неповторним, злегка терпким ароматом цього сонячної квітки.

12/05/2014