Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Екзотичні квіти: еустоми, стрелиции, альстромерії

Екзотичні квіти: еустоми, стрелиции, альстромерії

Що Потрібно Знати про Квіти?

Іноді так хочеться додати яскравих фарб у життя своїх коханих та близьких, подарувати їм заряд позитивних емоцій, здивувати їх! Виникає питання: «Як?»

Відповідь проста - спробуйте здивувати їх екзотичними квітами. Такі квіти вже точно не залишать їх байдужими.

Які Екзотичні Квіти Вибрати?

Крім трепетних екзотичних квітів, про які ми докладно розповіли Вам в попередній статті, можна зупинити свій вибір на надзвичайні Еустома, величних стрелиция, незвичайно яскравих альстромерій.

Для багатьох, з перерахованих вище флористичних термінів, відомий лише один - «альстромерії». Дійсно, так склалося, що серед всіх екзотичних квітів, ця квітка стала найпопулярнішим і знайомим кожному, по цьому, навіть не потребує докладного опису. Але напевно саме з цих причин, він і втратив свою екзотичність і незвичайність. Квіти альстромерії можна назвати універсальними. Адже можуть стати прекрасним подарунком не тільки жінці, а й чоловікові. Особливість цих квітів в тому, що для тих, хто страждає алергій на різні різкі квіткові аромати, альстромерії - справжній порятунок, адже аромату у них немає.

Еустоми. Що Ховається за Цією Назвою?

Еустоми (лізіантус) родом з островів Карибського моря. Це сині квіти різних відтінків. А еустоми білих, червоних, жовтих, рожевих і фіолетових відтінків є штучно виведеними.

Крім використання в букетах, еустоми також вирощуються в домашніх умовах як декоративну рослину.

У пишних букетах, ніжні і зворушливі еустоми дуже нагадують бутони троянд.

Дивно витончені квіти еустоми відмінно виглядають як в вигляді повноцінного самостійного букета, так і в ролі гармонійного доповнення інших квіткових композицій.

Дійсно, квіти еустом привносять в букет до інших кольорів певну ефектність, легкість і чуттєвість.

Останнім часом, наречені стали все частіше і частіше віддавати перевагу весільним букетів з пишних білих еустом, які передають крихкість, красу і ніжність образу нареченої.

Різноманітна колірна гамма еустом, величезна кількість форм дають можливість підібрати вишукану композицію і стати елегантним прикрасою для кожного щасливого моменту Вашого життя.

«Райські Птахи»

Ймовірно самим тропічним з усього переліку екзотичних квітів представленого вище є стрелиции. Це надзвичайно яскраві, тропічні квіти, які носять і друге ім'я - «райські птахи».

Дійсно, ця квітка має схожість з райськими птахами через свого кольору і форми.

Стрелиции собою являють вічнозелені екзотичні рослини з дивовижною форми квітами яскравими помаранчевих відтінків.

Які Букети Можна Створити?

Флористи використовують цю квітку для створення вертикальних композицій. Такі квіти виглядають розкішно без будь-яких квіткових доповнень, найчастіше їх прикрашають лише зеленню. Букети з цими квітами завжди виходять дуже незвичайними і яскравими, але при цьому зберігають свій стиль і динамічність. Такі букети можна дарувати чоловікам, вони стануть дуже стильним прикрасою і яскравим подарунком на день народження або ж через підвищення по службі.

Що не менш важливо, стрелиции невибагливі. Вони досить стійкі, а доступні круглий рік! У букеті ці квіти будуть зберігати свіжість і барвистість протягом декількох тижнів.

Так само досить таки часто останнім часом в букетах з фруктів використовують кілька квіток стрелиция, щоб додати екзотичність і зробити фруктовий букет ефектним.

Доставка квітів Київ

06/04/2016