Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Енергетика квітів

Енергетика квітів

Існують квіти, які несуть в собі позитивну і добру енергетику, але так само є і такі, які вважаються шкідливими для здоров'я людини і несуть негатив в наше повсякденне життя. Вірити в це чи ні - особиста справа кожного, але все-таки прочитати про це буде цікаво всім.

Мабуть, почнемо з таких квітів, які заряджені доброю енергетикою: герань, кактус, фікус, традесканція. У більшості українських і російських будинках прийнято вирощувати герань, що володіє своїми анестезуючими властивостями. Існує думка, що саме ця квітка дуже добре очищає приміщення, повітря стає свіжим і наповненим специфічним, але приємним ароматом. При цьому особливо корисною вважається червона герань.

Такі невибагливі рослини як кактуси так само дуже добре поглинають негативну енергію. Багато хто знає, що саме ці квіти необхідно ставити біля різної техніки, тому що вони вбирають в себе негативне випромінювання, таке шкідливе для організму людини.

Останнім часом все більш популярним стало вирощування фікуса в своєму будинку. Особливу популярність ця квітка отримав після фільму «Леон кілер», де головний герой з особливою любов'ю і турботою доглядав за своїм домашнім рослиною - фікусом. І неспроста, адже саме ця квітка створює атмосферу стабільності та знімає роздратування. Якщо погладити гладкий лист фікуса, кажуть, що такий своєрідний ритуал підніме Вам настрій. Перевірте! Доставка квітів Київ - доставимо навіть фікус.

Ті, хто любить прикрашати свій будинок великою кількістю кімнатних рослин, особливу увагу приділяють традесканції - невибаглива квітці, який не вимагає особливого догляду, але при цьому є хорошим відбивачем енергетичної обстановки в Вашому домі. Якщо в будинку часто побутують сварки і скандали, ця квітка втрачають свою життєву силу: стає чахлим, листя жовтіє і в'яне. При хороших відносинах між домочадцями традесканція оживає: листя цієї квітки стають міцними і мають блискучий зелений окрас.

Що ж стосується таких квіток, які несуть шкоду здоров'ю людини і забирають позитивну енергію, то тут варто сказати про монстера - ЛАЗу ліані, яка має великі жилаві листя і безліч повітряних коренів. Флористи не радять тримати цю квітку у себе вдома, тому що в нічний час монстера викидає в повітря велику кількість вуглекислого газу і згустки негативної енергії. Такий ефект порушує сон і робить повітря дуже «важким».

Так само не радять вирощувати вдома кипарис. У стародавні часи ця квітка називали «деревом смерті». Він, як і туя, привносить в будинок важку енергетику. Такі рослини найкраще висаджувати в присадибних ділянках, але обов'язково в поєднанні з іншими квітами.

03/02/2015