Доставка квітів в Київ
0
Бажання

До чого сняться квіти | Cонник квіти

До чого сняться квіти | Cонник квіти

Живі квіти завжди є символом життя, гармонії, почуття щастя і задоволеності. Найчастіше сон, в якому присутні квіти, можна побачити перед важливим і гарною подією у Вашому житті. Після нього сміливо можна очікувати припливу удачі і задоволень. У цій статті ми постараємося пояснити Вам найбільш частовстречается сни, в яких присутні чудові квіти.

Квіти є символом швидких змін в житті, радості і любові. Уві сні вони повідомляють про вже існуючих, або майбутні події в житті сплячої людини. Вони можуть знаменувати як майбутню радість, так і печаль. Процес цвітіння квітів, як правило, означає майбутнє процвітання Ваших справ і в реальному житті. Польові квіти знаменують радість і удачу. Кімнатні квіти говорять про стан радості або печалі в Вашій родині, а так же відносинах між домочадцями. Загалом, увядающие або штучні квіти вказують на подальше погіршення справ і відносин, а так само наближається печаль.

Сама узагальнена трактування кольорів уві сні - символ краси і розквіту. Особливо хорошим знаком вважається побачити уві сні білі або червоні квіти, саме вони обіцяють Вам щастя і радість. Якщо Ви збираєте квіти - чекайте незабаром радісна подія. Зриваєте квітка - знайдете нового друга або отримаєте те, що вже давно чекаєте. Бачити букет квітів означає щастя в любовних відносинах.

Якщо уві сні Вас оточує велика кількість букетів з живих квітів - в життя навколо Вас знаходяться приємні і правильні люди. Яскраві і насичені відтінки кольорів уві сні пророкують нову наближається зустріч, можливо, романтичну і нові придбання. Розпустилися квіти знаменують Вам про можливості збільшення свого власного стану і отримання прибутку.

Сон, в якому Ви висаджуєте квіти в своєму саду, означає, що незабаром Ви зробите дуже мудрий і правильний вчинок. Коли поливаєте їх - чекайте щастя в своєму будинку. Якщо Ви плетете вінок із зірваних польових квітів - чекайте зустріти свою любов, з якою Вас чекає щасливе майбутнє і міцна сім'я. У тому випадку, коли уві сні Ви отримуєте в подарунок букет з живих квітів (для дівчат), сон віщає про велику кількість Ваших шанувальників в життя. А для того, що б отримати букет квітів в реальному житті, скористайтеся нашим сервісом доставка квітів Київ BuketLand.

Як і в реальному житті, так і уві сні кожен вид квітів несе в собі певне значення. Наприклад, барвінок говорить Вам про щирість і відданості Ваших друзів. Волошка - чекайте душевні зміни. Гіацинт знаменує щастя в любові і наближається радість. Жасмин - незабаром Вас запросять на романтичне побачення. Живокіст - швидке одруження з коханою людиною. Клевер, мак і очерет обіцяють радість і щастя. Великі лопухи свідчать про наближення турботи й уваги від людини, якщо Ви не впевнені своїм другом. Конвалія - ​​приязнь до людини. Бачити уві сні мох або хміль означає подальше збагачення і успіх в справах. Соняшники будуть говорити про вагомий успіх, навіть якщо Вам самим він буде здаватися незначним. Фіалка показує Вашу вірність в любові. Цикорій - наближається веселощі.

Крім всіх цих значень, квіти можуть свідчити і про неприємні події. Так, чи не хорошим знаком є ​​той випадок, коли Ви нюхаєте квіти уві сні. В такому випадку Вас чекають втрати в житті, що стосуються Ваших особистих справ і навіть близьких людей. Зів'ялі квіти знаменують наближення хвороби, тому варто звернути увагу на своє здоров'я. Букет, в якому квіти втратили свій насичений колір і стали в'янути, говорить про холод в стосунках з коханою людині. Якщо уві сні Ви отримуєте в подарунок штучні квіти, то це символізує небезпеку, що наближається для Вашого життя чи близьку Вам людину. Спалювати квіти означає відчувати непереборне бажання перервати нинішній стан відносин в житті і почати все з чистого аркуша.

Доставка квітів Київ

24/05/2015