Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Як помиритися з дівчиною | Поради від BuketLand

Як помиритися з дівчиною | Поради від BuketLand

Не існує повністю ідеальних відносин без сварок. Саме вони є маленькими випробуваннями для закоханих, адже здатні показати любов це чи ні. Кожен з нас коли-небудь потрапляв в такі ситуації, коли опинявся винним перед своєю дівчиною. Бувають, звичайно ж і зворотні ситуації, коли сварка відбувається з вини Вашої другої половинки. Але в будь-якому з випадків, Ви як справжній чоловік повинні зробити перший крок до примирення.

З Чого Потрібно Починати Примирення?

Отже, в першу чергу необхідно з'ясувати причину конфлікту. Залежно від цього слід приймати рішення і діяти. Якщо сварка сталася з Вашої вини, наприклад, Ви образили дівчину при її друзях, посміялися над нею і вона серйозно образилася, то очевидно, що перший крок повинні зробити Ви. Якщо Вам дороги ці відносини - купіть її улюблені квіти, зробіть приємний сюрприз і попросіть вибачення. Для покупки квітів можна скористатися сервісом доставка квітів BuketLand

Чим серйозніше образа, тим більше зусиль слід докласти для примирення. При цьому слід показати дівчині що Ви розумієте свою провину і причину її образи, вибачитися і запевнити її в тому, що така ситуація більше не станеться.

Якщо Ви завинили не суттєво, наприклад, не приїхали до неї, навіть якщо обіцяли, в зв'язку з затримкою на роботі або інший будь-якої іншої важливої ​​і вагомою причиною, не варто відразу ж летіти до своєї коханої, падати перед нею на коліна і молити про прощення. Навіть якщо дівчина образилася, просто поясніть їй причину свого не приїзду і, в разі якщо дівчина розуміє, а не істеричка, образа пройде дуже швидко.

Як Помиритися з Дівчиною, Якщо Вона Винна?

Ситуація з примиренням стає набагато складніше, якщо очевидно що сварка відбулася з вини дівчини. Не допускайте того, щоб Вашими стосунками управляла жінка, не показуйте їй так явно те, що без неї не можете і сумуєте. Ви в першу чергу сильний чоловік з характером, а вже потім герой-коханець, романтик і підкорювач жіночого серця.

У такій ситуації краще за все показати, що Ви готові розійтися. Зачекайте поки дівчина сама подзвонить Вам. Якщо Ваша друга половинка дійсно дорожить відносинами з Вами, здатна переступити свою гордість і визнати провину - бережіть ці відносини. Такого ідеального розвитку подій не завжди можна дочекатися. Дівчина може шалено любити Вас, берегти ці відносини, але, тим не менш, мати сильну гординю. Це одна з багатьох причин, через яку найчастіше розходяться пари - невміння йти на компроміс і поступки. Якщо Ви все-таки не хочете втратити ці відносини, але при цьому знаєте, що дівчина не зробить перший крок - дійте самі. Радимо влаштувати випадкову зустріч, після якої Ви зможете спокійно поговорити удвох і обговорити те, що сталося. Після розмови стане зрозуміло чи потрібні Вам обом ці відносини чи ні.

Головне, не давайте дівчині зрозуміти того, що Ви цю випадкову зустріч влаштували спеціально. Адже в такому випадку гордість і самооцінка злетять вище нікуди і Ви тільки ще більше ускладніть собі життя. Тримайте тактику і в перебігу декількох днів після сварки. На провокаційні питання про те, чи хотіли Ви набрати її, відповідайте категоричне ні. Дайте їй переконатися в тому, що Вам одному ці відносини ніяк не потрібні.

Шлях до Швидкого Примирення - це Гарний Вчинок

Загалом, суть зрозуміла - справжній чоловік, для якого дійсно дороги відносини зробить все можливе, щоб їх вберегти. Запам'ятайте, що будь-які слова варто підтверджувати красивими вчинками. І один з таких - подарувати коханій як примирення букет з 101 троянди з листівкою або іншим подарунком. Такий букет зможе донести щирість Ваших почуттів і показати співчуття про те що сварці. Букет з 101 троянди один з найпопулярніших на сьогоднішній день, тому його можна легко знайти в інтернет-магазині і оформити замовлення з кур'єрською доставкою. Але повірте, дівчині буде набагато приємніше побачити на порозі коханого чоловіка з красивим букетом з 101 троянди в руках. Тож бажаємо Вам менше сварок, а побільше любові і щирості в стосунках.

Доставка квітів Київ

13/06/2015