Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Як правильно дарувати квіти: Які помилки допускає кожен другий?

Як правильно дарувати квіти: Які помилки допускає кожен другий?

У світі квітів є деякі правила, які не обов'язково повинні бути дотримані, але знати про них потрібно.

Про мову квітів ми вже говорили неодноразово, що ж, сьогодні розповімо про основні правила квіткового етикету, розберемо часто допускаються помилки. Такі помилки не можна назвати фатальними або критичними, але якщо Ви подаєте подарунок людині, яка розбирається в «квіткових справах», то Вам слід дещо дізнатися.

Почнемо з того, яка ж кількість квітів потрібно дарувати в залежності від приводу. Як виявилося, не тільки від відтінків і виду квітів потрібно відштовхуватися при виборі, але і пам'ятати про деякі правила кількості.

Скільки квітів потрібно дарувати?

1. Якщо ви даруєте своїй коханій одну квітку, він в цьому випадку означає «ти єдина». Таким чином, Ви зможете підкреслити значимість і важливість другої половинки в Вашому житті.

2. Три квітки символізують дружбу, відданість і повагу.

3. П'ять - визнання в любові.

4. Сім кольорів дарують своїй обраниці, якщо у Вас по відношенню до неї серйозні наміри.

5. Букет з дев'яти кольорів дарують на честь дружніх взаємин.

6. Букет з одинадцяти або тринадцяти квітів дарують як захоплення красою Вашої обраниці.

7. Якщо хочете за допомогою букета попросити вибачення, подаруйте своїй коханій букет з п'ятнадцяти квітів (троянд).

8. Двадцять п'ять кольорів (це стосується троянд) дарують з приводу божевільною закоханості.

9. І наостанок, букет з сто однієї троянди означає пропозицію вийти заміж за Вас.

Це не означає, що тепер потрібно відштовхуватися саме від цих трактувань квіткового етикету, даруєте квітів стільки, скільки вважаєте за необхідне, адже фінансове питання тут відіграє не останню роль. Але про ці правила потрібно знати, щоб бути в будь-якій ситуації у всеозброєнні.

Квітковий етикет

Як багато помилок ми допускаємо, коли підносимо свій букет! Забуваємо про банальні і найелементарніших правил.

Отже, молодим дівчатам, з якими Ви не перебуваєте у відносинах, по квітковому етикету варто дарувати квіти лише пастельних і світлих тонів.

А ось червоними і бордовими краще порадуйте свою кохану!

Дамам постарше варто дарувати квіти рожевих відтінків. Або ж життєрадісних тонів (помаранчевих, жовтих). Але ні в якому разі не даруйте бордові або червоні, щоб не підкреслити їх «зрілість» і вік.

Якщо Ви подаєте квіти чоловікові, пам'ятайте, що це можна робити лише в разі значного приводу: дня народження, народження дитини, підвищення по службі. У чоловічі букети вибирайте червоні або бордові троянди на довгих стеблах, гвоздики, кали, іриси, а так само стрелиции.

Якщо бажаєте піднести квіти дітям або молодим леді, вибирайте букети, складені з дрібних і ніжних квітів. Дуже добре в таки букетики підійдуть трепетні анемони.

Як правильно подарувати букет

Що ж, ми розібрали, на які квіти потрібно звернути увагу при виборі букета, позначили, скільки саме варто дарувати квітів в залежності від приводу, тепер залишилася справа за малим: правильно їх піднести.

1. Поставтеся до букету, як до чогось важливого, цінного і трепетно ​​піднесіть його своїй обраниці.

2. Так само, розкажіть своїй обраниці, чому Ви зупинили свій вибір саме на цих кольорах. Їй буде приємно усвідомлювати, що цей букет був куплений не похапцем і за принципом «перший-ліпший». Це буде означати, що для Вас - це не якась пересічна річ, а букет, обраний з душею і лише щирими емоціями.

3. Якщо це доречно, поділіться рекомендаціями, як правильно доглядати за таким букетом, щоб квіти в ньому простояли якомога довше і нагадували весь цей час про Вас.

А головне, завжди даруєте квіти лише з позитивними емоціями і гарним настроєм, тоді такий подарунок буде приємний подвійно!

23/04/2016