Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Як правильно вибирати квіти

Як правильно вибирати квіти

Всі ми знаємо, що вибір кольорів забирає у кожного з нас чимало часу і однією з головних причин такого тривалого вибору є бажання подарувати такий букет, який не зів'яне в той же день.

Ми можемо Вам запропонувати кілька порад для того, щоб наступного разу ви максимально зекономили свого часу і вибрали тільки свіжі квіти.

1. Місце покупки квітів

Звертайте увагу на температурний режим, умови зберігання квітів. Так, сильний холод або спека, знижена вологість або навпаки сухість можуть сильно нашкодити квітам і вкоротити їх життя. Не забувайте про те, що різка зміна клімату (з холоду в спеку або навпаки) може практично відразу ж перетворити ваш красивий букет в зів'ялий кактус. Замовте квіти з допомогою сервісу доставка квітів по Києву. Тут дотримуються всі правила зберігання квітів. Так, що Ви можете бути впевненими, що Ваші квіти будуть найсвіжішими і ароматними.
 

2. Звертайте увагу на воду, в якій знаходяться квіти

Вода повинна бути чистою, без стороннього кольору і запаху. Якщо вона такою не є, то ймовірно, що в неї підмішують підгодівлю для квітів, яка перешкоджає в'янення квітів.

3. Вибирайте напіврозпустилися квіти з бутонами

Безсумнівно, що повністю розквітла квітка виглядає красиво, але всім відомо, що він простоїть недовго і дуже швидко зів'яне. Тому слід вибирати такі букети, в яких притаманні і напіврозпустилися квіти, і бутони. Такий букет точно зможе порадувати Вас тривалий час.

Зверніть увагу на те як щільно прилягає чашолисток до бутона - якщо щільно, значить квітка свіжа. В іншому ж випадку будьте впевнені, що ви тримаєте в руках вже давно розквітла квітка, в якому продавці прибрали підв'ялі пелюстки.

4. Уважно оглядайте стебло і листя

Будь-квітка повинен мати м'ясисті і пружні листя і стебло, які виглядають свіжими і не мають ніяких пошкоджень. Найкраще вибирати такі квіти, які мають рівною і прямою стебло, тому що чим більше вигинів в стеблі, тим складніше вологи і поживних речовин потрапити до бутона.

Запам'ятайте, що якщо квітка був зрізаний недавно, то він все ще має бути насичене вологою, а значить, мати еластичність. Тому при незначній деформації листя повинні швидко відновлювати свою колишню форму. Якщо такого не сталося, значить, термін зберігання квітки добігає кінця. Очевидно також, що листя не повинні опадати при першому ж дотику.

5. Перевіряйте квіти на наявність хвороб і комах

Стоп-сигналами при покупці квітів повинні стати наявність білих цяток на листках, пошкоджені листя (обгризені або обліплені мурахами).

6. Перевіряйте місця зрізу і нижнє листя

Після того як Ви оцінили зовнішній вигляд квітки, обов'язково зверніть увагу на стебло і нижнє листя. Якщо Ви бачите, що вони вже починають підгнивати, знайте - таку квітку точно не простоїть довго, тому що він явно не першої свіжості. Також не купуйте квіти, у яких сухі і почорнілі (або пожовклі) зрізи. Такий факт говорить також про те, що квітка вже давно був зрізаний і довго не отримував необхідної кількості вологи.

7. Не даруйте свої улюблені квіти

Вибрані квіти для подарунка повинні в першу чергу відповідати не вашим перевагам, а перевагам того, кому вони призначені. Вибір самих кольорів і колірної гами повинні відповідати смаку людини, який отримає букет. Ваша індивідуальність може проявитися у виборі оформлення букета..

8. Звертайте увагу на аромат квітів 

Чим довше рослина простояло в магазині, тим слабкіше його природний аромат. Вважається поганим тоном дарувати такі квіти, які володіють сильним запахом.

9. Складання букета

Досвідчені продавці знають, що зів'ялі квіти можна легко заховати за кольоровою упаковкою. Тому вибирайте вже готовий збірний букет дуже уважно. А краще просите флориста зібрати букет на Ваших очах, з квітів, які Ви виберете самостійно. Скористайтеся доставкою букетів по Києву і Ваш шикарний букет буде оформлений справжніми майстрами своєї справи.

Не забувайте, що квіти самі по собі прекрасні і не варто вибирати букети з великою кількістю фольги. Ідеальний варіант - натуральний природний пакувальний матеріал, чи букет, перев'язаний звичайною стрічкою, що є дуже актуальним і популярним на сьогоднішній день.

Ми сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам зробити правильний вибір і подарувати тільки найсвіжіші і прекрасні квіти, які будуть радувати око протягом довгого часу!

25/12/2014