Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Як зробити іграшки з квітів

Як зробити іграшки з квітів

У сучасному світі мода не стоїть на місці і змінюється практично щодня. Така тенденція проявляється і на ринку квітів, а точніше - в подарунках з живих квітів. Дедалі популярнішими стають іграшки з квітів: ведмедики, зайчики, лебеді, коти, собаки та ін. Прості букети з квітів в Києві вже не такі актуальні, особливо якщо його дарують молодій дівчині. Тому для того щоб підкреслити індивідуальність Вашого подарунка, порадувати і вже точно здивувати свою обраницю, або просто дорого Вам людини радимо вивчити наступну статтю про те, як легко, швидко і красиво зробити такий подарунок їх кольорів.

Перше що Вам необхідно виконати - це вибрати зручну і стійку підставку для майбутньої композиції. Такими можуть стати звичайний піднос, піддон або інша влагоустойчивая посудина.

Далі - придумайте зовнішній вигляд Вашої майбутньої іграшки: з яких саме кольорів вона буде складатися, який колірної гами, розмір і т.д. Для цього можете пошукати вже готові роботи в інтернеті, або робити свою іграшку з квітів за прикладом плюшевої зі звичайного дитячого магазину.

Наступний етап - виготовлення іграшки з квітів. Для цього вам знадобиться:

1. флористична губка (оазис)

2. ножик, ножиці

3. шпажки / флористична дріт

4. квіти

Насамперед приступите до вирізання "тіла" іграшки: з флористичної губки виріже торс, голову, кінцівки, вуха, хвіст. Гарненько замочіть їх у воді, щоб оазис набрався вологи, а після витягніть з посудини, дочекайтеся поки стече зайва вода і з'єднайте всі частини тіла за допомогою флористичної дроту для квітів. Також, варто відзначити, що всі необхідні матеріали для іграшок з квітів Ви можете замовити за допомогою сервісу доставка квітів по Києву.

ПОРАДА! Користуйтеся простими форми для вирізання тіла іграшки з квітів: прямокутники, квадрати, кулі. Чим менше деталей у вас вийде, тим міцніше і надійніше буде іграшка. Не забувайте про те, що розміри Вашої іграшки з квітів значно збільшаться при "обростанні" основи квітами

Далі дайте волю своїй фантазії! Вибирайте різні за формою і кольором квіти і надайте Вашої іграшці з квітів індивідуального і живого виду. Не бійтеся експериментувати! Так, мордочку звірятка, наприклад, можна зробити з розкрилися бутонів квітів, лапи і хвіст з дроту, обмотаною навколо кольорового оазису, очі, рот і вушка - з вирізаного картону, або використавши матеріали від старих плюшевих іграшок.

Квіткові тваринки не вимагають особливого догляду. Їх необхідно всього лише поливати кожен день водою кімнатної температури до тих пір, поки з піддону не потече вода. Ви можете проробляти цю процедуру як за допомогою лійки, так і вийнявши одну квітку з верхівки іграшки і тоненькою цівкою затоку воду всередину свого звірка. В окремі частини іграшки з квітів, наприклад, вуха, хвіст, Ви можете залити воду за допомогою шприца.

При регулярному і ретельному поливі Ваш квітковий звірок зможе радувати Ваше око мінімум два тижні! Так що не бійтеся спробувати щось нове, зробити своїми руками те, що безперечно сподобається тому, кому буде призначена ця іграшка з квітів, тому що кращий подарунок - зроблений своїми руками!

28/12/2014