Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Як закохати в себе дівчину?

Як закохати в себе дівчину?

Перефразовуючи відому приказку «Скільки людей, стільки й думок» можна отримати нову, актуальну на сьогоднішній день: «Скільки дівчат, стільки і способів їх підкорити». І дійсно, всі дівчата унікальні за своєю сутністю і до серця кожної з них існує свій унікальний підхід. Але все-таки ми постаралися виділити такі хитрощі, які можна застосувати до більшості представниць прекрасної статі і при цьому мати бездоганний успіх.

Період, званий букетно-цукерковим повинен обов'язково бути присутнім на початку будь-яких відносин. Всі дівчата люблять квіти, навіть ті, які це яро заперечують. Самий безпрограшний варіант, це, безумовно, троянда, а якщо такий знак уваги підкріпити ще й щирим красивим компліментом, то посмішку і подяку від дівчини Ви вже заслужите. Подарувати гарний букет можна за допомогою нашого сервісу доставка квітів Київ.

Будьте джентльменом: зігрійте свою супутницю своїй теплій курткою, перенесіть через калюжу на руках, подайте руку при виході з транспорту, притримайте двері на вході в метро. Повірте, на такі дрібниці будь-яка дівчина звертає дуже багато уваги і цінує будь-яку Вашу турботу.

Не забувайте бути для дівчини хорошим співрозмовником, але при цьому уникайте розмов про свої доходи, колишніх подружок і роботі. Знайдіть загальні теми для розмови, використовуйте своє почуття гумору (якщо воно звичайно є;)) і будьте оптимістичні! Умійте стати душею будь-якої компанії, адже якщо дівчина зрозуміє, що ви життєрадісна людина з вельми цікавим життям, вона сама мимоволі забажає стати частиною цього життя.

Показуйте, що Вам приємно спілкування з дівчиною, перш за все, як з людиною і цікавою особистістю. Цікавтеся її справами, пропонуйте допомогу і найголовніше - дійсно полюбите її! Будьте наполегливими і не здавайтеся, почувши відразу відповідь «ні». Але при цьому давайте дівчині і час скучити за Вами, обміркувати все. Адже часто ці тендітні істоти діють емоційно, відчуваючи почуття невизначеності або страху перед майбутніми новими відносинами.

Як ми вже відзначали раніше, букетно-цукерковий період - незамінна частина будь-яких відносин. І найкращими помічниками в цій, без сумніву, стануть букети зі свіжих троянд. Щоб висловити свою симпатію до дівчини, зізнатися в любові, або просто зробити приємний сюрприз замовте букет з 101 троянди і здивуєте свою даму. Повірте, що жодна дівчина не встоїть перед шикарним букетом з 101 троянди. Тому замовляйте букети з 101 троянди у нас і робіть приємні сюрпризи своїм обраницям. Будьте щасливі!

03/02/2015