Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Як зберегти букет свіжим

Як зберегти букет свіжим

Квіти оживляють і освіжають будь-яку святкову подію або сімейне торжество. Букети квітів приємно отримати в знак любові і поваги, з якого-небудь приводу або без нього. Дарувати квіти не менше хвилююче. Щоб бути впевненим, що квіти будуть свіжими і ви встигнете в умовах міського ритму на торжество в призначений час, скористайтеся послугою «доставка квітів по Києву».

Незалежно від того, де проходило святкування та дарування квітів, вони рано чи пізно потрапляють в будинок і розташовуються в вазах, надаючи будь-якій кімнаті затишок і тепло, створюючи гармонію і весняне настрою, незалежно від пори року, наповнюючи її свіжістю ароматів і вносячи струмінь святкового повітря в ваше житло.

Квіти, як і люди, реагують на зміну температурного режиму. Тому важливо, щоб ваші квіти отримали найменшу дозу стресу. Якщо це холодна пора року, нехай квіти деякий час побудуть в будинку повністю укутаними, а потім поступово відкривайте їх. У спекотну ж погоду постарайтеся скоріше помістити квіти в воду, щоб вони не відчували спрагу.

Квіти - дуже ніжне створіння природи, і, хоча вони люблять сонячне світло, постарайтеся не ставити їх в місцях потрапляння прямих сонячних променів. Також уникайте розташовувати їх на протягах, поблизу кондиціонерів влітку або опалювальних приладів взимку. І те й інше буде згубним для них.

Щоб букет довго був свіжим, перш ніж поставити його у вазу, обов'язково зніміть упаковку і освіжіть зрізи квітів. Робити це необхідно в воді, щоб бульбашки повітря не закривали капіляри і давали вільний доступ вологи до стебла. Обов'язково видаліть всі нижні листочки зі стебла, а у троянд і шипи. Так ви зменшите розвиток бактерій. А щоб збільшити поверхню проникнення води і харчування в квіти, розщепніть зрізи уздовж стебел на 2-3 см і подряпайте їх зовні голочкою або вістрям ножа. Всі ці процедури необхідно також проводити у воді. А якщо ви хочете, щоб квіти стояли довше, доглядайте таким чином за букетом кожен день, і ставте його в свіжу воду і в чисту вазу.

Кількість води у вазі не повинно бути більше, ніж половина, щоб 10-15 см стебел знаходилися в воді. Воду можна заливати і з крана. Інформація, що міститься в ній хлорка буде допомогою в дезінфекції. Також можна знезаразити воду за допомогою аспірину, деревного вугілля, оцту або чайної ложки спирту. Деякі радять додати щепоточку прального порошку або краплю миючого засобу. Для того, щоб підгодувати квіти, додайте в вазу чайну ложку цукру або скористайтеся наявними зараз у продажу підгодівлею для різних видів квітів.

Що стосується, зокрема, троянд - якщо ваші квіточки зажурилися, помістіть їх на ніч у ванну з холодною водою, але розташуйте їх так, щоб бутони були на поверхні. Правда, вони можуть звикнути до «водних процедур», і вам доведеться купати їх щоночі. Ну вже якщо і це не допомогло, залишається тільки шокова терапія. Пам'ятаєте казку про золотого півника? Опустіть кінчики стебел (5-10 см) на 5-7 хвилин в окріп, потім швидко - в вазу з холодною водою з додаванням краплі нашатирю.

Так, ось ще що. Не ставте в одну вазу квіти різних видів. Також бажано, щоб поруч не стояли фрукти з яскравим запахом - ефірні масла фруктів не дружать з квітковим ароматом.

І якщо ви будете дотримуватися цих нехитрих секретів, то зможете довго насолоджуватися свіжістю ваших букетів.

09/12/2014