Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Як здивувати дівчину, чим здивувати кохану?

Як здивувати дівчину, чим здивувати кохану?

Не знаєте, як здивувати дівчину? Ламаєте голову над тим, що приємного їй зробити? Тоді ця стаття для Вас!

Якщо хлопець дійсно любить свою дівчину, то для нього нічого не варто перетворювати кожен її день на справжнє свято. Але всі ми знаємо, що більшість чоловіків досить спокійні в прояві своїх емоцій, і рідко вдається зустріти такого романтика, здатного на божевільні вчинки кожен день. Проте, настає момент, коли хлопцеві хочеться зробити сюрприз для своєї коханої. Саме для цього ми написали цю статтю - щоб допомогти Вам з вибором.

Найпростішим способом можна назвати подарований квітка сутра. Здавалося б, дуже легко, але повірте, будь-яка дівчина, прокинувшись вранці і виявивши біля свого ліжка квіти, буде заряджена хорошим настроєм на весь день.

Дуже несподіваним для дівчини може стати звичайний перегляд фільму. Попросіть одного надіслати Смску на телефон Вашої дівчини з текстом: «Той, хто зараз поруч з тобою дуже сильно тебе любить». І все, справа в капелюсі! Таким же способом Ваші друзі зможуть допомогти Вам, наприклад, коли Ви вдвох з дівчиною прогулюється в парку і раптово зупиняєтеся, щоб поцілувати її. У цей час Ваш друг, хто буде проходити дасть Вам квітка, який Ви подаруєте своїй другій половинці, тим самим привівши її до цілковитого захоплення.

Приємним проведенням часу для дівчини стане організований особисто Вами романтичну вечерю. А якщо Ви ще й проявіть фантазію і домовтеся за незвичайне місце, наприклад, дах хмарочоса, то цей вечір запам'ятається надовго як для дівчини, так і для Вас.

Традиційно Ви можете здивувати свою дівчину простим букетом квітів. Ще краще - зробити це оригінально! Ви можете попросити друзів дарувати дівчині по одній квітці, поки вона буде направлятися в призначене місце, де її будете чекати Ви з великим букетом. Або ж прикрасьте всю кімнату повітряними гелієвими кулями і прив'яжіть до кожного невеликі квітки. Таким чином, Ви заповните всю кімнату квітами, ніж точно викличете захоплення і навіть сльози щастя.

Якщо у Вас немає часу і можливості на те, щоб втілювати сюрприз для коханої особисто, ми пропонуємо універсальний, але не менш стоїть Вашої уваги варіант. Замовивши букет з 101 троянди, навіть перебуваючи в іншому місті або країні, Ви зможете висловити симпатію, сильне почуття любові і визнання для своєї другої половинки. Такий подарунок точно не залишиться непоміченим і безперечно зможе приємно здивувати і вразити дівчину. Так що чоловіки, будьте сміливіше і частіше дивуйте своїх улюблених жінок, адже хто як не вони заслужили на це!

27/02/2015