Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Як вибрати кімнатні рослини

Як вибрати кімнатні рослини

На сьогоднішній день завдання - купити кімнатні рослини, на перший погляд одна з найпростіших. Зараз кругом повно маленьких квіткових крамниць, де Ви знайдете найпопулярніші види рослин, і великих торгових центрів, в яких легко знайти багато екзотики. Так що вибрати відповідне місце покупки - не проблема, проблема полягає в тому, щоб правильно вибрати здорова рослина, яке приживеться у Вас вдома і буде радувати своїм зовнішнім виглядом протягом тривалого періоду часу. Нагадаємо Вам, що кімнатні рослини також можна купити за допомогою сервісу доставка квітів Київ.

Природно, спочатку важлива умова - звертайте увагу на зовнішній вигляд вподобаного Вам кімнатної рослини і умови, в яких він міститься. Проходьте повз тих магазинів, де в одному приміщенні містяться рослини, що вимагають різних умов догляду.

Здорове рослина має чисті, пружні і жилаві листя, пропорційну і симетричну форму. Продавці примудряються приховати ознаки хвороби рослини, зрізавши пожовкле листя. Але такий обман легко помітити: на стовбурі залишаються черешки і світлі сліди.

Не соромтеся ретельно розглядати листя рослин. Адже саме на них найчастіше поселяються шкідники. Ознаками того, що рослина було піддано атаці шкідливих жучків є ледве помітні світлі цятки на лицьовій стороні листя. Такі ж сліди пошкоджень можна помітити і на зворотному боці листя.

Якщо Ви бажаєте придбати квітуча рослина, вибирайте те, на якому є бутони. Немає сенсу приносити додому рослина з повністю розпустилися квітами - через пару днів вони опаде і перестануть радувати.

Мляві листя у будь-якої рослини свідчать про нестачу або ж надлишку вологи. В такому випадку, помацайте грунт - якщо вона суха, значить, рослина гине, в зворотній ситуації - страждає від надлишку води. Так чи інакше, це кімнатна рослина буде складно «повернути до життя», тому варто від нього відмовитися.

Коли Ви вибираєте щось нове для себе, звертайте увагу на молоді кімнатні рослини. Незважаючи на помилкова думка про те, що з ними у Вас буде більше проблем, мало хто знає той факт, що дорослі рослини набагато складніше переносять переміщення, зміну клімату або пересадку.

Що ж, сподіваємося, що ми допомогли Вам хоч трохи розібратися в такій нелегкій справі як вибір здорового рослини. Не забувайте, що купівля рослини це тільки перший крок, далі Вас чекає правильний догляд і створення максимально комфортних умов для Вашої кімнатної рослини. При виконанні всього перерахованого вище будьте впевнені: він буде радувати Вас довгі-довгі роки.

Можливо, Вам також буде цікава інформація про те, як здивувати дівчину.

12/03/2015