Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Як вибрати флориста для квіткового магазину

Як вибрати флориста для квіткового магазину

Що таке флористика?

Однією з найпопулярніших спеціальностей для сучасної молоді при виборі професії варто назвати флористику. Важливо пам'ятати про те, що ця наука вимагає не тільки спеціальних навичок і знань, а так само і творчого потенціалу людини, його естетичного смаку і почуття художнього стилю.

Флористика є комплексною наукою, певним синтезом ботаніки, біології та природознавства. Але не забувайте, що навчитися можна всьому, а вміти вроджена якість бачити красу і головне вміти створювати її власними руками - справа не проста. Флорист - це покликання душі.

Що ж це за професія - «флорист»?

Слід зазначити, що в нашій країні немає висококваліфікованих фахівців або вищих навчальних закладів, які змогли б готувати дійсно справжніх професіоналів і майстрів квіткового справи. Проте, робота флористом викликає інтерес і пристрасті. Ви можете отримати освіту садівника, при цьому знати все наукові назви квітів і рослин, умови їх найкращого утримання і вирощування, але при цьому так і не стати флористом.

На сьогоднішній день знайти вакантну посаду в цій сфері досить-таки складно, тому що більшість компаній беруть на роботу не завжди фахівців з дипломом, вважаючи, що зібрати букет зможе будь-хто. Але це далеко не так. Дана професія дуже затребувана в наш час. З ростом запитів вибагливих наречених при оформленні весільного букета і самої церемонії весілля, бажанням чоловіків здивувати свою другу половинку незвичайним букетом у вигляді ведмедика - професія флорист знаходить своїх вдячних покупців.

Яким повинен бути справжній професіонал-флорист?

Важливо підібрати таку людину, який буде володіти такими якостями як акуратність і працьовитість, адже квіти вимагають щоденної копіткої догляду. Справжній професіонал знає назви безлічі квітів, при чому, і на латині, повідомлений про сезонах зростання, цвітіння і найкращих умовах зберігання рослин.

Який би країні не здалася Вам наступна фраза, але хороший флорист повинен бути трішечки божевільним. Він повинен не боятися йти на ризик, прикладати максимальну кількість зусиль, щоб за ніч створити диво і створити, наприклад, весільний букет.

Оплата роботи флористів

Для того щоб максимально правильно організувати процес оплати праці флористів, ми рекомендуємо використовувати широко поширену схему - оклад плюс відсоток від продажів. Не забувайте, що від того, як Ви зможете мотивувати свого працівника, буде прямо залежати Ваша прибуток.

Пам'ятайте, що флористи - люди творчі. Їм потрібно натхнення, від чого залежить робота всієї квіткової лавки або Вашого магазину. Тому слід берегти і ставитися з розумінням до таких людей, при цьому, не переборщуючи з турботою

Краща посаду для Вашого флориста - продавець

Безсумнівно, найкращим варіантом для невеликого квіткового магазину стане вибір продавця квітів з утворенням флориста. Така людина зможе забезпечити максимально правильний догляд за рослинами, створити унікальний і оригінальний букет в найкоротші терміни, при цьому враховувати гармонійне поєднання кольорів і рослин, а так само побажання покупців.

Якщо Ваш магазин вже користується успіхом і встиг знайти своїх відданих покупців, Ви напевно знаєте, що одним з головних замовлень є весільні букети. Кожна наречена хоче отримати найкрасивіший, якісний і головне єдиний в своєму роді букет, який зможе створити тільки справжній професіонал. Вам не буде потрібно витрачати кошти на пошук флориста, коли такий у Вас вже є. Це економить і Ваш час, і зберігає розміри Вашого прибутку.

Запам'ятайте, що хороший флорист це запорука Вашого квіткового бізнесу. Від його майстерності залежить те, чи будуть до Вас звертатися в наступний раз покупці, які вже зробили покупку в Вашому квітковому магазині чи ні.

13/10/2015