Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Які квіти дарувати чоловікам

Які квіти дарувати чоловікам

Як часто ми вибираємо букети і квіти для наших улюблених представниць жіночої статі, і як рідко підносимо такі подарунки чоловікам. А все чому? Мало хто знає, як правильно підібрати такий букет на подарунок представникам сильної статі людства. І саме в цій статті ми допоможемо Вам порадами як зробити правильний вибір букета квітів для чоловіка і не помилитися. Доставка квітів Київ - зробимо прекрасний букет на подарунок чоловікові!

Коли ви вибираєте букет чоловікові, не забувайте про деякі прості правила. Такий букет повинен бути зібраний з квітів одного виду і, бажано, однієї кольорової гами. Саме такі букети ідеально підходять для свята або урочистої церемонії, тому що не виглядають занадто помітно і строкато.

Важливо враховувати ідею свята. Наприклад, всім відомий факт, що свята на будь-яку військову тематику завжди супроводжують букети з гвоздик, в дні народження або ювілеї прийнято підносити кали або троянди. Також велике значення має статус чоловіка, якому ви збираєтеся дарувати букет. Флористи радять в деяких випадках, таких як підвищення по кар'єрних сходах, наприклад, дарувати НЕ букет, а красиво оформлену кошик живих квітів. Важливу роль відіграє і вік чоловіка: молодій людині підійдуть і незвичайні, навіть екзотичні квіти, в той час як для чоловіка у віці краще вибрати класичні шикарні троянди або ніжні тюльпани. Купити тюльпани в Києві завжди можна в службі доставки квітів BuketLand.

При виборі букета квітів для чоловіка варто керуватися не лише Вашими особистими уподобаннями, а й враховувати ставлення до таких подарунком винуватця торжества. Адже багато хто вважає, що квіти - це споконвічно жіночий подарунок. Але багато чоловіків все-таки стверджують, що їм було б приємно отримати в подарунок букет квітів. При цьому варто не забувати той факт, що квіти є доповненням до подарунка, а не його заміною. Тому варто доповнювати його листівкою з побажаннями, якщо Ви даруєте букет через кур'єрську службу, або коробочкою з приємним сувеніром, або пляшкою гарного алкоголю.

Традиційно чоловічими квітами прийнято вважати троянди бордового кольору і гвоздики. Але, як вже було помічено раніше, останні стали символом військових свят. Тому сміливо можна вибирати для букета і кали, і орхідеї, і навіть іриси! Флористи радять зупинятися на квітах насичених і яскравих відтінків, а ніжні і пастельні тони залишити для букетів для жінок.

Композиція складання букета повинна бути витримана в вертикальному положенні. Це символізує мужність і сміливість.

Сподіваємося, що ця стаття допоможе Вам більше дивувати наших прекрасних чоловіків, робити для них приємні сюрпризи і радувати такими подарунками.

28/01/2015