Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Які квіти подарувати

Які квіти подарувати

Припоминаете свой стан, коли ви приїхали в квітковий магазин, щоб придбати квіти як гарне комплімент до подарунка на випадок події, на яку запрошені? Глаза розбежались, мисли кинулись їм вдогонку!

Якщо ви не впевнені, знаєте, які кольори переважає та особа, яку вони призначають, можливо, наші поради допоможуть вам.

Якщо ж ви дуже заняті в день торжества, то вірніше буде в підборі букета довіряти фахівцям, а доставка квітів буде найкращим тимчасовим рішенням.

o Для дівчаток молодих років підходять букетики з розових, жовтих, білих та полосатних тюльпанів світлових тонів; строгие, ароматные, с широко распахнутыми лепестками, нарциссы; круглі букетики з невисоких, до 40 см стерлінгів, рожевих пастельних та чистих рожевих відтінків з аккуратними нерозкритими бутами. А також яскраві і завжди модні ромашки, веточки мимози, ландіші, фіалки та ніжна еустома.

o Букети для весілля переважно складають з білосніжних рожок з вишуканою декорацією, або рози ніжних, світлих, пастельних тонів. Хорошо смотрятся в руках брест чайные розы. В якості подарунка гостей будуть прикрашені букети з яскравих дельфініумів з великими квітковими рожевими або блакитними відтінками, а також ніжними соцветиями латируса фіолетового, голубого, рожевого, білого і червоного відтінків.

o Цветы мужчинам прийнято дарувати четкі або витягнуті форми у вигляді букетів або композицій з ірисів, гладіолусів, гербер або амариллиусов або дельфініумов. Причому, молодим чоловікам більше підходять кольори світлих відтінків, а чоловіки старшого віку - з більш активною насиченістю кольорів.

o Поздравьте коллегу можна букетом із лілії, гербер, ромашек або персикових роси, а якщо вона вища за рангом, можна презентувати композицію з оранжево-жовтих рожок в букеті або корзинку.

Для мами або бабушки кольори завжди будуть кращими підтвердженнями вашої любви. В залежності від переваг родинних жінок ви можете порадувати їх букетом з ромашків, захопливо - прохолодні хризантеми, оптимістичні піони, або удивите їх букетом з великої кількості роз бедрового або червоного кольору.

Для любителя на свято можна подарувати букет з тюльпанів, ромашек, хризантем або рожевих та чайних рожок з ніжним декором. А в виключних випадках ваш квітковий подарунок може стати вагомою для вашої улюбленої при прийнятті важливого рішення, коли ви подаруєте їй букет з 101 рози. Для такої події ваш надійний помічник станет доставкам квітів по Києву.

o Для жінки квітковий подарунок з темно-червоних або джаз-бордовых роси буде символом вашої незміненої любви та страсті.

o Для важної особи більше підходять великі класичні букети або композиції-мікс в букетах і корзинах - лаконічні без вищого.

А якщо вам просто захочеться чомусь порадувати і вдивляти без причини, принесіть в подарунок букет з завжди оптимістичними підсоняками або невеликим міксом з маленьких квітів.

07/12/2014