Доставка квітів в Київ
0
Бажання

Літо у великому місті: прикрашаємо волосся живими квітами

Літо у великому місті: прикрашаємо волосся живими квітами

Троянди - універсальні квіти

Якщо квіткові обідки порядком набридли, а хочеться якимось чином освіжити свій образ, додати ніжності, легкості, яскравих фарб, літа, можна використовувати живі квіти!

У живих квітів є неймовірна здатність: прикрасити будь-яку зачіску і зробити Ваш образ чарівним і незабутнім!

Така прикраса зачіски доведеться впору не тільки нареченій на весіллі, а й для фотосесій, вечірніх прогулянок, та й просто так, без приводу! Адже химерність і витонченість зачісок з вплетеними живими квітами залежить в першу чергу від складності та хитромудрості самої зачіски.

Прикраса зачіски живими квітами: чи складно?

Зазвичай для прикраси волосся використовують бутон троянди, лілії, орхідеї, конвалії, хризантеми, еустоми, півонії.

Але потрібно знати деякі тонкощі. Наприклад, орхідея і лілія дуже «чутливі» до навколишньої температури і погоди. Якщо вже на вулиці дуже холодно, то вони втратять свій презентабельний вигляд через годину або пару годин. З цього, найнадійнішими прикрасами зачісок служать троянди. Вони вважаються найбільш стійкими до різних перепадів температури і зміні погоди, а так само довше залишаються свіжими і не в'януть.

Якщо Ви вже вибрали ті квіти, які хочете вплітати собі в волосся, то їх потрібно зберігати в холодильнику, але подалі від фруктів, щоб не прискорити в'янення обраних Вами квітів. Адже фрукти виділяють етилен, який прискорює процес старіння, завдяки чому, будьте уважні навіть до таких дрібниць.

Якщо ж Ви вибрали таку прикрасу для волосся на весілля, то пам'ятайте, що таке квіткове прикраса має бути як фрагмент Вашого букетика нареченої. Тобто, якщо він складається з ніжних кремових троянд, то точно такі ж трояндочки повинні бути вплетені і в зачіску. Квіткове прикраса волосся і Ваш букетик нареченої повинні створювати гармонійну композицію.

Обробляємо квіти для зачіски самостійно: з чого почати?

Після покупки квітів потрібно їх підготувати для Вашої майбутньої зачіски. Для цього варто відрізати стебло за допомогою ножа (ножиці небажано використовувати, можуть стиснути стебло, після чого вода буде погано вбиратися). Зрізати стебло потрібно під кутом. Важливо пам'ятати, що довжина стебла повинна бути ні в якому разі менше довжини самого бутона. Після того, як стебло підрізав, квіти потрібно поставити в воду кімнатної температури. Так само рекомендується додати спеціальну рідину в воду, яка додасть квітам свіжість. Така рідина продається в кожному квітковому магазині. Таблетка аспірину або ложка цукру можуть стати прекрасними замінниками такої рідини.

Після того, як Ваша зачіска вже готова, дістаньте квіти з води і промокніть стебла ваткою, змоченою водою з аспірином / цукром або спеціальною рідиною. Цю мокру вату потрібно розташувати у стеблинок і зафіксувати її за допомогою тейпленти (флористичний скотч) або звичайною харчовою плівкою, яку варто закріпити силіконової гумкою. Це необхідно, щоб волога всередині не випаровувалася, і квіти не зіпсували Вашу зачіску своїм в'янення або втратою свіжості. Так само рекомендується побризкати вибрані Вами квіти лаком, таким чином, вони довше збережуть свою свіжість.

Далі в залежності від зачіски вплітає або прикріплюйте квіти, фіксуючи їх на зачісці за допомогою шпильок, зачіпаючи при цьому їх за силіконову резиночку.

Важливо правильно підібрати квіти. Необхідно, щоб вони виглядали гармонійно з Вашої зачіскою. Якщо ж зачіска складається з дрібних елементів, які не підбирайте великі квіти, виберіть невеликі і трепетні.

І головне правило, не використовуйте занадто багато квітів для прикраси волосся, все ж добре в міру, пам'ятайте про це!

24/09/2016